Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a franc tortenik velem?

Mi a franc tortenik velem?

Figyelt kérdés

nagyon furcsa es mar nagyon ilyeszto.

valamiert ugy latom a vilagot mint videojatekokban ha valamit nezek tv-n youtube-on akarmin vagy filmet nezek ugy latok mindent mint a gta ban tehat ami tortenik a videoba filmben stb-ben olyan mintha a gtaban tortenne es sajnos egyre tobb videot filmet latok igy valamint a valo eletet el kezdtem minecraftosan latni ez mar nagyon durva olyan dolgokat latok mint peldaul egy tavas festmenyen egy minecraft vilagot latok de csak egy kepet mintha ez lenne oda festve es most mar kezdek latni talalni hasonlo dolgokat a minecrafhoz a valo eletben mint peldaul egy ajtot minecraft ajtonak latok egy hazat falusi hazas hazat latok elnezest a fogalmazasert de elegge kesz vagyok tehat konkretan egyre durvabb nem merek semmien szakemberhez es a szuleimhez fordulni egyekbkent azt fontos tudni hogy nem reg kaptam egy uj gepet es tobb eve nem jatszottam a gta 5 el es a minecraft-al es kicsit bele merultem es kozben meg akartam kiserletezni hogy meddig tudok ebren maradni majdnem 3 napig sikerult viszont azota nem tudok vissza allni a normalis kerekvagasba 1-2 napot vagyok ebren most cselekedtem tegnap fel keltem delutan 4 kor es fent maradtam azota a tervem az az hogy most tiz ig fent maradok es alszok es reggel 6 kor kelek ezt a szokast szeretnem normalizalni rengeteg kavet energiaitalt s ittam.



nov. 16. 18:09
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
kerlek szepen ne irjatok troll kommenteket ne viccelodjetek ez nagyon komoly dolog es mar kisse sokkot kaptam nem tudom fel dolgozni hogy ilyen tortenik velem meg nagyon kolyok vagyok
nov. 16. 18:12
 2/43 anonim ***** válasza:
28%
Látszik hogy a játékokban nincsenek ékezetek.
nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%
Tehát nem érzékeled rendesen a körülötted történő eseményeket, nem érzed azt, hogy a világban vagy? Vagy inkább egy videójáték világnak tűnik az egész? Melyik igaz rád?
nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Nincs más dolgod, mint napokig otthon játszani?
nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

hat szerintem mondhatjuk azt hogy nem erzekelem mert nem az egesz vilag videojatek az mar annyira durva lenne hogy annyira megorulnek hogy bele halnak eskuszom ez mar nagyon durva


kinai billentyuzetem van itt nem tudom hogyan kell ekezetet irni

nov. 16. 18:21
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
Én a #3-as vagyok. Nagyon nem mindegy, hogy a realitás talaja csúszott ki alólad, és szimulációnak érzed a világot, vagy pedig videojáték motívumokat ragadsz ki, és érzed valósgának. Mert ha az első akkor pszichiáter szakember tud segíteni. Ha a második, akkor sajnos játékfüggő lettél. Ez az egyedüli nem trollválasz eddig.
nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
83%
Ne izgulj, próbálj kicsit jógázgatni light-osan, nyújtó gyakorlatok, egyél finomakat, esetleg menj el masszázsra vagy önmasszázs, menj rövidebb kirándulásokra. Majd visszaállsz, csak besokalltál a játéktól.
nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
78%

Hát sokan cserélnének veled, ha egész nap csak játszaniuk kéne.

Nem gondolod, hogy esetleg a napokig való fennmaradás a ludas? :D

nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
Túl sokat vagy ébren és az hallucinációkat okozhat. Elméletileg 3 napon túl fent maradsz, abba bele is halhasz..
nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
jo de 2 napokat vagyok fent azutan alszok kb 12 orat es akkor is igy latom a valosagot
nov. 16. 18:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!