Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek miért nem törődnek a...

Hölgyek miért nem törődnek a környezetvédelemmel a nemi dolgaikkal kapcsolatban (pl.ul mentsuráláskor)?

Figyelt kérdés

Mindenféle persze műanyag betétet, tampont használnak utána eldobják ami évezredekig bomlik le és szál belőle a mikró műanyag. Nem lehetne valami alternatív megoldást szövet vagy pappír valamit ilyenkor a bugyiba rakni?


Én pl.ul férfikét nem vagyok hajlandó ezért kondomot használni mert nekem fontos a föld jövője és a környezet védelme!


nov. 17. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Te rohadt tájékozatlan vagy
nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
És férfiként mit használsz?
nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
A betétet meg a tampon komposztálni szokták jobb helyeken.
nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Macskásnénik mérgesek lesznek.
nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne dőljetek be a provokációnak.
nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez megintcsak bszogatás a bszogatás kedvéért...


[link]


A nők kevesebbet szemetelnek + nagyobb arányban gyűjtik újrahasznosítva a hulladékaikat + kisebb az ökolábnyomuk mint a férfiaknak. Hidd el hogy a világ nem azért fog kipusztulni mert a nők nem figyelnek eléggé a tamponjaikra.

nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Én mosható betétet használnok többnyire pl.


De hogy azért nem használsz gumit, mert nem bioöko... Nem, szerintem nem azért nem használsz :D

(Vagy akkor a fogamzásgátló tabletta csomagolása jobb? Vagy a spirál műanyag része? Más ilyen-olyan cuccmuccanyagból készült spermicit készítmények és csomagolásaik?

Szóval mindegyik a gumival 1 szinten van kb. De az már a nők környezetszennyezése, igaz? :D

(Te meg gumi nélkül nyomod, már ha van kivel, persze. Betegségek, terherbeesés.... Az tökmindegy :D)

nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy nem használsz gumit, mert ennyi ésszel nincs az a nő, aki széttené neked...
nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, veszek mosható betétet, ha vállalod, hogy a véres betétemet használat után kimosod. 😉
nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Eddigi duma: ,,Nem húzok gumit, mert nem érzek semmit"

Új duma 2023-ban: ,,Nem húzok gumit, mert védem a környezetet" 🤣🤣🤣🤣 Te jó ég!

Amúgy van intimkehely, mosható betét, stb. De ha neked fájna minden hónapban napokat a hasad, és bolondulnál meg attól, hogy szakad belőled a vér neked is mindegy lenne, hogy mit alkalmazol gyorsan, csak ne fájjon, meg ne kend össze még az ágyat, ülést, meg még kb a plafont is.

nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!