Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért okoz bizonyos embereknek...

Miért okoz bizonyos embereknek örömet Chatrandomon, Chatalternative-on, Chatroulette-n stb. önkielégítést végezni, meg meztelenkedni? Kik ők?

Figyelt kérdés

Nemrégiben felmentem ezekre az oldalakra ismerkedni, barátkozni, ha külföldi akivel beszélgetek, akkor nyelveket gyakorolni, meg amúgy is unatkoztam.


Megdöbbenve láttam, hogy legelőbbin egyetlen emberrel beszélgettem, aki nem önkielégített éppen a kamerába. A többi mind vagy meztelenkedett, vagy önkielégített, vagy perverz dolgokról akart beszélgetni/azt akarta, hogy én vetkőzzek. A Chatalternative-on, az OmeTV és a Chatroulette már konszolidáltabb, de ott is találkozni ilyen emberekkel.


De egyébként van kimondottan ilyen oldal is, aminek ez a lényege. Ha már feltétlen muszáj ilyet csinálni, miért nem lehet odamenni? De eleve mi késztet valakit erre?


Egyeseknek (pontosabban elég sokaknak) miért okoz mindez örömet? Senki nem kíváncsi rá... Ez amúgy nem számít a közszemérem megsértésnek?


A többségük amúgy az arcát nem mutatja, bár néhány igen.



nov. 18. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Biztos, hogy VAN, aki kiváncsi rá, mert EZÉRT van kereslet az oldalra.

Másrészt ha téged nem érdekel, nem kell felkeresni az ilyen oldalakat és nincs gond. (ÉN PONTOSAN EZT TESZEM, nem nyitok meg olyasmit, aki nem érdekel.)

nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sok a gyenge ember, akit a magány elmebeteggé tett.


28/f incel

nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

#2:

Veled az élen. De nem baj, írd csak mindenhova oda a neten, hogy te incel vagy, legalább még nagyobb eséllyel fog valaki összerugdosni az utcán.

nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#3

Oké.


28/f incel

nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1.

Elhiheted, hogy nem a kukis bácsikért mentem fel.

nov. 18. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
csak nem így jártál kérdező https://www.youtube.com/watch?v=3nyh4dQFsck
nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6.

XD

Ott ez az oldal fő profilja és lehet sejteni a névből is, hogy mi a helyzet.


Míg ezeknél az oldalaknál elvileg nem ez lenne a fő profil, sőt, elvileg tiltani is lehet emiatt embereket.

nov. 18. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek az oldalak erre vannak.
nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 28/f incelt letilthatnák már a f@szba!!!!
nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8.

Nem, mivel még tiltani is lehet őket a chatből, meztelenségért, obszcén viselkedésért stb. Csak egy kicsit nehéz, ha minden ember ezt csinálja szinte.

nov. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!