Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan csökkentsem a stresszt...

Hogyan csökkentsem a stresszt ZH-k előtt?

Figyelt kérdés
Mérnökin vagyok és minden ZH-m eddig 4-es lett, azonban mindegyik előtt úgy érzem, hogy megbukok. Más teljesen leszarja én meg 3x kimegyek a WC-re pisilni ZH előtt.

nov. 18. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Csoda hogy nem vonzod be ilyen gondolkodassal.


Mert ez tipik az hogy csak ne azt a tételt húzzam ki. Hát pedig azt szokták amin a fókusz van.

nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi hintőporozunk közvetlen a zh előtt
nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

Nyugtatók, az országban az egyetemisták nagy része szedi. Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki ne szedett volna valamit. Természetes nyugtaók, pl... citromfű, macskagyökér.

De a nagy átlag, alkohol, drog, és nyugtatókra esküszik. Általában a ZH időszakban szokták ezeket használni.

Teljesen természetes, hogy ideges vagy a ZH miatt, szakembertől kérjél segítséget.

nov. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én a következőket tudom ajánlani, ami nekem bevált:

- időben elkezdek tanulni, nem a zh előtt 3 órával, tehát normálisan felkészülök, minél felkészültebb az ember annál inkább nem fog izgulni a vizsgán/zh-n

- időben lefekszel és kialszod magad

- a vizsga/zh előtti napon én nem tanulok, hanem szórakozok inkább

nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as.A nyugtatók nem mások,mint kikerülések a problémák elől.Semmi más.Nem megoldás.A megoldás belleállni a dolgokba.Csak az nagyon nehéz általába és inkább marad a nyugtató.


A kérdésre válaszolva:Első féléves egyetemista vagy?

A mérnöki ilyen,sajnos.Rohadt sokat kell tanulni.Sok tárgyból a tanár azt hiszi,hogy övé a legfontosabb tárgy és mindent is elvár(pl. egy oldalas levezetések,amiből vizsga után semmire nem fogsz emlékezni...)

Nekem is volt régebben egy kedvenc tanárom.Jegyzőkönyvet kellett készítenem egy mérésről.Mindent beleraktam,amit kért:műszeradatok,kapcsolási rajz,levezetések stb.Aztán beküldtem.Kaptam rá 1-est.Mondván nem felelt meg a követelményeknek,"ami egy mérnöktől elvárható".(Nem az első félévem,már 4 féléven túlvagyok,sok tucat jegyzőkönyvet írtam már,mindig megfelelt,sokszor meg is dicsértek,hogy milyen szép.Gyakornoként dolgozok,ott napi szinten láttom milyen egy igazi jegyzőkönyv) Nyilván írtam egy levelet,aztán válaszolt és kb ugyanazt írta le,amit eddig is tudtam.Mint utólag kiderült,nem a kiadott sablon jegyzőkönyv alapján csináltam és ennyi volt a baja.(Itt megjegyzem eddig egyetlen egy tanárnak se volt baja,ha nem sablon alapján csináltam.)Na ezekután mivel kérdezni mertem a levele után 30 perccel letiltott a tárgyból.Szval szívás a mérnöki

nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevonzottam.
nov. 20. 19:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!