Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt átlagon jóval...

Vannak itt átlagon jóval felüli, (198-210 cm) magas emberek?

Figyelt kérdés

A kérdés nem ismerkedési célból, se nem ércelődés céljából fogalmazódott meg bennem, hanem érdekel, hogy az ilyen paraméterekkel élő emberek hogyan élik mindennapjaikat, okoz nektek valami nehézséget egyes helyekre való bejutás, nehezebb-e emiatt szociális kapcsolatot kiépítenetek, szoktak-e csodálkozni az utcán, vagy akár barátaitok mit mondanak, stb? Ezek érdekelnek engem leginkább.


Én 185 cm magas vagyok, sokan azt mondják átlagon felüli ez is, de szerintem ma már ez egyre inkább átlagos itt Magyarországon, a Skandináv országokban meg már pláne.



nov. 19. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
nincsenek
nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Ja, mert ha te 178 vagy, akkor mindenki annyi, értem...
nov. 19. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak törpék/ kisemberek vannak itt.
nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Unokabátyám 198, másik ismerősöm 210+. Semmi extra, van csajuk (nálam legalább fél fejjel magasabb mindkét nő), annyi, hogy alacsony belmagasság esetén szívják a fogukat, mert hajolni kell.
nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!