Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a nők közötti rivalizáció?

Milyen a nők közötti rivalizáció?

Figyelt kérdés

nov. 21. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Durva.
nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Borzasztó! Férfiak nem képesek ennyi gyűlöletre es csendes ártásra mint a nők
nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miben nyilvánul meg? Tudtok saját példát mondani?
nov. 21. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Pl elcsábitja a baráomat de ugy hogy neki nem is kell barátja is van, csak egotuning hogy a barátomnak ö jobban bejön.

A pasik meg mindig beveszik. Aztán rajtuk is meg rajtam is röhögnek.


Vagy lek-zák azt aki szebb gunyolják csúfolják buillyng megy

nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Irigykedés ok nelkul, csak azert mert szuszogsz, vagy van egy parfümöd, eszement gyűlölet, megfúr ahol tud, kinézi a pasid, stb

Pasik képesek kibékülni egy feles mellett meg a lyuk sógorok is, de a nők csak halálos gyűlölködésre képesek

nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni ha rivarizálás áldozata vagy de te nem akarsz rivarizálni?
nov. 21. 17:08
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Szomszéd nő, annyira irigy rám, arra hogy van állandó munkám, hogy van kinézetem, hogy vannak mindig programjaim, ő neki ezek közül egyik sincsen meg.
nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem az öltözködésem kezdték el majmolni. Illetve a hátam mögött megy a lejáratás, gúnyolódàs.
nov. 21. 17:13
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
7-es vagyok. Ezt kifejtenéd egy kicsit kedves kérdező? Kik majmolják az öltözködésed és ez miben nyilvánul meg? És a gúnyolódás? Ha szeretnél írhatsz privátot is.
nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
A nők érzelmi terroristák tudnak lenni. Abból áll egyesek élete, hogy a másikat vegzálják, összeugrasztják a pasikat egymással, bekavarnak a nők egymásnak.
nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!