Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Saját neveddel is Gyakoriznál?

Saját neveddel is Gyakoriznál?

Figyelt kérdés

nov. 23. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, ugyanúgy mind eddig
Igen, de jobban meggondolnám, mit írok le
nem, kizárólag anonim módon használnám
81 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Csak Facebook-on van ott az eredeti nevem.


De jópár éve még a becenevem se látszik itt. A Google képes találatot kiadni, ha látható, ha meg egy troll belédáll, egy nap alatt simán lepontozza az összes válaszod.


Láttam már olyat, hogy egy nap alatt valaki 50%-ot esett, s teljesen elvesztette a hitelességét...

nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem lehetne más módon akkor igen.
nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

Van par beteg elme, akik a sajat nevukkel gyakoriznak es el sem rejtik... azert mondom, hogy betegek, mert a valaszaikbol is latszik, hogy nem szazasok.

Pl utoljara egy uldozesi manias csavo volt igy itt es fel is hivtam a figyelmet, hogy ne csodalkozzon ezek utan, ha meg a nevet is kiadja mindenkinek itt is, hogy zaklatjak.

nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem tenném.

Még a nicknevemet se mutatom évek óta, mert abból is akadt kellemetlenségem. Pl. belém álltak, hogy látták másik válaszomat stb. stb. és én természetesen hülye vagyok. Nekem ez nem hiányzik.

nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból indulsz ki, hogy Facebookon mindenféle megosztó hírek alatt vagy ilyen témájú csoportokban tízezrek képesek arccal, névvel is kimondani a véleményüket (legyen az bármilyen szélsőséges is), biztos lennének.

Csakhogy ezt egy olyan oldalon akarod megmérni szavazással, ahol 'mindenki' azért van itt - vagy meghatározó elem a működésében -, mert a felület anonim. Nyilván ezt fogja támogatni a többség.

nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen az 1. választ pipáltam be.
nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%
Persze, csak akkor jobban figyelném hogy mit írok le, habár amúgy sem írok annyira cringe dolgokat.
nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A legtöbb válaszomat vállalnám névvel egyesével (kivéve pár intim dolgot megosztó válaszomról pl szex vagy egészségügy témákban), de nem szívesen osztanám meg senkivel, hogy mennyi időt elpocsékolok itt. :D
nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%
Nekem annyira hétköznapi és gyakori a nevem, hogy sokat nem változtatna :)
nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
Saját keresztnevemmel gyakorizok, csak a vezetéknév más.
nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!