Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában egyre gyakrabban...

Mostanában egyre gyakrabban tapasztalom férfiként, hogy az uszodai, gyógyfürdői öltözői zuhanyzóban is szinte minden korosztály fürdőruhában zuhanyozik. Te mit tapasztalsz, budapesti, vagy vidéki uszoda?

Figyelt kérdés
uszoda, gyógyfürdő, meztelen

nov. 28. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem veszek előzetes zuhanyt, csak a gyógymedencék előtt, ahol kötelező, ott viszont mindig, erre nagyon odafigyelek (ott értelemszerűen fürdőruhában). Távozás előtt szintén nem zuhanyzom, mert otthon azonnal tisztálkodni megyek, nem akarok kétszer.
nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Attól, mert te kukkolni akarsz, még nem kell, hogy mindenki meztelen legyen. -.-'
nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Te levetkőznél anyaszült meztelenre vadidegenek előtt?
nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Mi vagy te? kukkoló?
nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Valószínűleg kukkoló, hisz a 2-est lepontozta, pedig valószínűleg nála lesz az igazság. Különben mit érdekelne valakit az, hogy meztelenek e az emberek vagy nem? Logika. -.-'
nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem Magyarország, de nálunk a helyiek többsége szerencsére meztelenül, tusfürdővel zuhanyozik. Abból az okból, amiért az ibolyát sem gázálarcban szagolgatjuk. Persze nyáron a szabadtéri fürdőben, ahol többségben vannak a fiatalok és bevándorlók (vagyis a gátlásosak), ott még az is nagy szám, ha egyáltalán letusolnak fürdőgatyában :( (úszósort alatt plusz pamutgatya, a bátor vitézek másképp nem mernek közösségbe menni :-D )


Kulturált helyeken természetes, hogy altesti nedveinket nem a közös medencébe áztatjuk bele, hanem úszás előtt meztelen állapotban, szappannal lemossuk a tusolóban. Ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítanak, minthogy mindenáron kiszolgálják egyes fürdővendégek komplexusait.


[link]

nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekként is úszónaciba fürödtem.
nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig igyekszem jóindulattal hozzáállni a sporttársakhoz, és feltételezem, hogy aki nem zuhanyzik az uszodában csobbanás előtt, vagy csak vízzel lecsapatja magát, az azért teszi ezt, mert otthon már zuhanyzott, és mondjuk az autójával ment el az uszodáig, tehát semmi idegen dologhoz nem ért hozzá.

De egyébként átérzem, amit írsz, a saját generációmban (29 vagyok) úgy érzem néha, hogy én vagyok gáz, amiért én úszás után meztelenül, tusfürdővel vagy szappannal zuhanyzom le. Rajtam kívül csak a nagyon idős hölgyek vetkőznek meztelenre, 60 felett kb., mindenki más az úszódresszében zuhanyzik. Pedig sosem tapasztaltam olyat, hogy bárki is nézegette volna a másikat.

Egyszer elmentem egy szaunába Svédországban, koedukált volt, és meztelen. Én úgy döntöttem, hogy egy fürdőlepedőben fogok ülni, voltak, akik ugyanígy gondolták, de voltak olyanok is, akik csak maguk alá terítették, de egyébként meztelenek voltak (ahogy a lepel alatt én is az voltam). Annyira más volt, hogy azóta rendesen kényelmetlen az, hogy a vizes fürdőruhámban üljek be a szaunába, mikor tudom, hogy mennyivel jobb érzés, ha levehetem, csak itthon ez nem elfogadott valamiért.

Érdekes egyébként, egy konditerembe járok heti egyszer, főleg fiatal lányok látogatják, ott mindenki meztelenül zuhanyzik utána, már, aki úgy dönt, hogy zuhanyzik, mert sokan vannak, akik csak átöltöznek és mennek a dolgukra.

nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Gyaloglunk a melegben, megizzadunk, ha más nem egy gyors meleg vizes csapatást meg kéne ejteni, hogy ne a büdös izzadtságot vigyük bele a vízbe, ha meg végzünk, akkor jön a szappanos megoldás, hogy a teleszart, telehugyozott, klóros vizet lemossuk magunkról.


Szerinted miért klórozzák, tatarozzák időnként az uszodákat?

nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

Úszás ELŐTT kell tusfürdővel, meztelenül tusolni!!!


Hogy úszás után ki hogy tusol, vagy tusol-e egyáltalán, az mindenkire rá van bízva.

nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!