Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Jártam anno sportolni olyan emberekhez, akik ismerőseink voltak. Szerettem oda járni meg minden, de egy idő után rá kellett jönnöm, hogy milyenek valójában. Csak a pénz számít nekik, és mindenkit kibeszélnek a hátuk mögött, a többi sportoló előtt. Nem foglalkoztak eleget a sportolókkal, egyáltalán nem voltak korrektek, a végén már utáltam oda járni, semmit újat nem tanultam, és a gazdag sznob szülők oda vitték a hülye hisztis kölyküket, akik minden alkalommal amikor elestek , hisztit vertek, hogy többet nem jönnek.

Így otthagytam őket.

Sportot váltottam egy pár éve és a mostani edzőstársaim (kisebbek nálam) majd meghalnak azért a sportért és azokért az emberekért akiket én anno otthagytam. Minden edzésünkön ez a téma, hogy ott mi történt és hogy alig várják hogy hétvége legyen, hogy mehessenek.


És hozzá kell tennem, hogy a 2 sport nem igazán kompatibilis egymással. (Hatásai miatt).


Miért csinálják ezt(kérdöjel). Természetesen nagyon szépen és cukin elmondtam a véleményemet nekik, elmeséltem (persze nem teljesen) , hogy milyen emberek ,hogy mi hogy működik.


Hagyjam, hogy rájöjjenek maguktól, hogy milyen közösség van ott(kérdőjel)

Hogy szépen lassan csalódás érje őket(kérdőjel)

Vagy mi(kérdőjel) Mi van az észjárásukkal(kérdőjel)

Azzal nyugtatom magam, hogy kislányok.



dec. 1. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

AÍgy lehetetlen válaszolni, hogy semmi konkrétumot nem mondasz. Erőnléti sport? Esztétikai, művészeti? Küzdősport? Labdajáték?

Akikhez jártál, ők tudnak eredményeket felmutatni, pl. neveltek ki olyanokat, akik később nívós versenyeken nyertek?

Eleve, régen sportoló gyerekként kérdezem, mégis mi az a sportág, ahol bejön veled a szülő, és ez nem ciki a többi gyerek előtt, vagy ez azóta megváltozott, és már mindenhová kíséri az embert egy szülő?

dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahova jártam, ott csak az edző lánya a nagy bajnok.

Igazából viszik a gyerekeket versenyre, de nincs eredmény.

Lovassport. A gyerekeket iskolalovakon versenyeztetik, persze hogy nincs semmi. Alapokat megtanulni oké vele, de többet ott megtanulni senki nem fog semmit.

dec. 1. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a saját példájából tanúl. Tegyük fel igazad van, és reális a véleményed. Hiába mondod el nekik az igazat, amig ők személyesen nem tapasztalják addig az nem számít nekik. Olyan ez mint politikába, hiába csal, lop, hazudik valaki, akármit mondhatnak neki valakiről, amig személyesen nem tapasztalja, addig leszarja.
dec. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk lovagolni mindig a gazdag kölyköket hordták, szóval megáll a pontod, hogy oda mennek a szülők, és rinyálnak, ha leesik a gyerek. Pedig amúgy maga a lovaglás borzasztó veszélyes, és a ló személyiségétől is sokminden függ, és ha rosszul esel, le is bénulhatsz, szóval valid az aggodalmuk, de akkor miért nem viszik inkább focizni a gyereküket?

Hagyd, hogy rájöjjenek maguktól. Neked úgysem hinnének. Én anno balettoztam, nem hittem, hogy egy bizonyos módszerrel operáló iskola rossz lenne nekem, hiába voltak emberek, akik kiléptek onnan, idősebbek voltak, mint én, és nagyon részletesen beszámoltak a tapasztalataikról, én úgy voltam vele 8-10 évesen, hogy ja, biztos csak nem jött nekik össze, nem elég tehetségesek, és ezért keserűek. Aztán elmentem, rájöttem, hogy tényleg kínszenvedés, persze, ez az út vezet ahhoz, hogy elismert ballerina legyél, de nekem ez csak egy hobbi volt, én alapvetően azért táncoltam gyerekként, mert szerettem, és egy ponton túl már nem leltem örömem benne, pedig a szüleim boldogok voltak, hogy tehetséges vagyok, és nagyra vihetem. Volt olyan társam, aki felvételt nyert a fővárosi balettintézetbe, és egy ponton én is megpróbálhattam volna, de úgy voltam vele, hogy én nem akarom, hogy ez tegye ki a teljes életemet, és ne legyenek barátaim a baletton kívül, ne lássam a családom, ne csinálhassak mást, amit élvezek.

Nagyon erős a késztetés benned fiatalként, pláne gyerekként, hogy nagyra vidd, mindenki arról álmodozott a környezetemben, hogy híres színész lesz, vagy elismert énekes, zeneművész, táncművész, politikai pályára lép és miniszterelnök lesz és megváltja az országot, olimpiát nyer, ilyenek. Ez valahol természetes. Nem kell, hogy a sporttársaidat felvilágosítsd, hagyd őket megélni az álmaikat, úgyse lesznek világbajnokok, de nem fognak neked hinni, ha ezt elmondod nekik, hogy neked abban a konkét istállóban szar volt. Te már túl vagy ezen, reálisan látod a világot és a lehetőségeidet, koncentrálj a jövődre.

dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!