Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Gyakori Kérdéseken újabban...

A Gyakori Kérdéseken újabban miért csak frusztrált és beszólogatós emberekkel van tele?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom egy pár évvel ezelőtt még normális válaszokat lehetett várni, de most..


Esküszöm, nincs olyan kérdés, megfogalmazás, amibe ne tudnának belekötni az emberek, és sok esetben nem is a kérdésre válaszolnak, hanem elkezdnek veszekedni egymással, amiből csak tiltás lesz.

Szóval nem tudom, ennyire frusztráltak és bunkók az emberek manapság, vagy csak szimplán névtelenül be mernek szólni, mert úgysem tudja senki, hogy kik?


dec. 2. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mindenbe bele lehet kötni, bár elég primitív dolog név és arc nélkül tenni ezt, gondolom frusztrációlevezetés gyanánt. Persze ha maga a kérdés is ostobaság, vagy más szempontból magas labda, akkor azt biztosan le fogják csapni, ez nem az óvoda. Én azért nem állítanám azt, hogy itt mindenki gyökér, vannak egész jóarc emberek is. Persze előbbiből is akad jópár. Ez ilyen, ez van.
dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, elkezdenek*.
dec. 2. 13:59
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
magyar ember ilyen ember sajnos,tisztelet a kivételnek,búval baszott,nyomott,gondterhelt,és gúnyos
dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Justinianus ***** válasza:
25%
Azt, hogy "elkezdnek" észre sem vettem, de hogy a kérdés értelmetlen, azt igen, de nem akarok beszólni. :)
dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Mivel a való életben szól valakinek a gyűlöletük, aki általában egy tekintélyszemély (főnök, tanár, idős felmenő, anya, anyós, politikus), és úgy lettek nevelve, hogy azoknak nem illik visszaszólni, így idegenek felé adják ki. Integrálatlan haragnak hívják. Nem tudják beazonosítani, annak adni, akinek valóban kell. Idegenek vagyunk egymásnak gyakorin, létezhetetlen utálni egy kérdés kiíróját, hiszen nem ismerjük. Nem jön ki a matek.
dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
igen
dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

“ Komolyan mondom egy pár évvel ezelőtt még normális válaszokat lehetett várni, de most..”

Jó pár éve volt az már.

dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de tényleg ez van.

Vagy egyik kérdés alatt, ami arról szól h bejon neki a parja mellett valaki, de nem történt semmi, elkuldik a pics@ba,aki meg leirja hogy konkrétan 2 emberrel jár egyszerre annak nem írnak bunkó kommentet😂

dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert az ilyeneket nem tiltják ki. A normális felhasználókat ellenben vagy kitiltják, vagy a trollok elüldözik.
dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rég volt az az idő amikor még rendes válaszokat adtak. Gondolom a kötekedők miatt elmentek a normálisok. Amúgy sokszor olyan dologba kötnek bele ami nincs is a kérdésben. Vannak itt azért normális emberek is. Csak a kötekedők feltűnőbbek. Meg ahol már cirkuszolnak, oda rendes válaszoló nem ír. Mert vagy belekötnek, vagy lepontozzák.
dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!