Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszünk annyi palackozot...

Miért veszünk annyi palackozott vizet, ha egyszer ingyen folyik a csapból?

Figyelt kérdés
Magyarországon évi több százmilliárd forintot költünk palackozott vízre, és ezzel sok százmillió PET-palacknyi hulladékot termelünk – miközben ugyanaz a víz szinte ingyen is hozzáférhető.

dec. 3. 19:42
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
dec. 3. 19:42
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Nincs szinte ingyen. Plusz lattal te mar tobb eves vizcsovet belulrol?
dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Pont azért, amiért több 100 milliót meg elköltenek az emberek cigarettára amivel a levegőt szennyezik, meg alkoholra amivel önmagukat, energiaitalokról ne is beszéljünk.
dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenhol jó minőségű. Azt én sem értem, hogy ahol jó, ott miért vannak rácuppanva.
dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Hát az hogy iható egy víz mondjuk nem jelenti azt hogy jó is. Pl BPn sokszor elég klóros íze van ha belegondolsz akkor 1-4-e az embereknek a fővárosban vagy annak az agglomerációjában él.
dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy én nagyon rá vagyok függve a csapvízre, de nekem a palackos víznek van műanyag utóíze. A Smartwatert kivéve, annak finom csapvíz íze van.
dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunkban annyi víz fogy, hogy palackosból nem győznénk hordani. Nekünk kényelmesebb a csapvíz. Így is utálok boltba járni.
dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
A szülővárosomban nagyon finom a csapvíz, de a debrecenit és a szegedit ki nem állhattam, és a pesti csapvizet is utálom most. Muszáj vagyok venni sajnos.
dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Metionin ***** válasza:
88%
Van, ahol rossza csapvíz. Szüleimnek kút van de mióta beköltöztem Debrecenbe, a koliban és a legtöbb panelban is borzasztó a víz.
dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem mindenhol iható/ jó ízű a csapvíz.
dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!