Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha céltalan az...

Mit tegyek, ha céltalan az egész életem?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Sosem voltam népszerű ember. Középiskolában az elején nem sikerült beilleszkednem. Most az egyetemen az elején arra törekedtem, hogy kialakítsak "kapcsolatokat". Ez részben sikerült, de csak hétfőtől péntekig tart az egész, hétvégén nem keres senki. Hétköznap elvagyok ezekkel az emberekkel, elbeszélgetek, elhülyéskedek velük, de tudom, hogy csak azért kellek nekik, hogy átmenjenek a ZH-kon, de legalább nem egyedül ülök. A vizsgaidőszak alatt le is törlöm a Messengerem.


Párkapcsolatom egyszer volt csak, most tetszik egy lány, meg szerintem ő is vonzódik hozzám, mert szoktunk szemezni. Ez az utolsó hét a vizsgaidőszak végéig, hogy odamenjek hozzá, de nem tudom elképzelni, hogy valaki szeressen.


Igazából nincs célja az egész életemnek. Ha ezt a szakot elvégzem, akkor lesz egy jólfizető állásom, de mit ér az egész, ha magányos vagyok. Legszívesebben megölném magam, de nem tudom, hogy az idős szüleimmel mi lesz akkor.



dec. 3. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgesd vele. Van mit veszteni?
dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából nincs mit vesztenem, mert ha el is utasít, akkor sem látom kb. 2 hónapig, de ez a szar életemen nem fog sokat változtatni.
dec. 3. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek mindennek van cèlja. Találd meg a tièdet. A te utadat. Ez az èletbeli kapott feladatod.
dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatok: Próbáld meg elhívni őket valahova, kezdetnek jó lehet valami buli is, hogy ne legyen annyira komplikált a szervezés + valszeg arra mindenki jön.


Lány: Menj oda hozzá mindenképpen, főleg most, hogy magányos vagy. Mindenesetre ne ostorozd magadat, ha nincsen hozzá merszed, akkor meg főleg ne, ha visszautasít.


Öngyilkosság: Hát nem tudom, mennyire engedhetsz meg magadnak egy pszichológust, de ami biztos jót tenne, egy olyan hobbi, amivel tudsz az egyetemi életeden kívül foglalkozni és ami nagyon fontos, ezt fel is vállald mások előtt, hogy itt van tessék ez vagyok, mivel ez is az identitásom része.


Sok szerencsét, a továbbiakban!

dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

vannak azért összetettebb életcélok mint pàrkapcsolat. Egyetemen be vannak altatva az emberek, évekig csak kreditekből àll az univerzum. Pl nekem célom, hogy a ràmruhàzott tudàst jóra hasznàljam, és eddig az élet követi ezt a kívànsàgom, mert egyre érdekesebb feladatokat rak elém.


Lényeg, hogy àlt isk gimi egyetem évei alatt ben történik semmi, ingerszegény az egész, de utàna évenként full meg tud vàltozni minden körülötted is és benned is. Kapcsolatokat nekem sem sikerült kiépíteni sajnos egyetemen, de munkahelyen bepótolható, ha nem a legrosszabb fejőüzem munkatàbor pici irodàk a mész. Szóval egyetemet nyomjad , utàna pedig ne aggódj fog az élet adni értelmet előbb utóbb

dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
A kérdésben "az egész életed" céltalanságáról picsogsz, közben meg az egyetem elején tartasz, tehát alig múlhattál 20, érdekes... Azt meg kb el sem hiszem, hogy ilyen fiatalon nem tud az ember épkézláb programot szervezni magának, épkézláb emberek társaságában. És nyílván nem plázapitsákkal kellene diszkóba menned, hanem hozzádvalókkal, de tényleg ne várd hogy a sültgalamb magától repüljön hozzád.
dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom suli mellett mennyire fér bele neked az idődbe, de diákmunka? Ott lehet tudnál jobb kapcsolatokat kialakítani.
dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már van helyem ahová mérnök gyakornokként járok dolgozni
dec. 4. 14:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!