Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vonzó számodra egy...

VielBa kérdése:

Mennyire vonzó számodra egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Kreatív, ötletes, művészi alkat, gitározik és szeret énekelni. Minden témában lehet vele beszélgetni művelt, szórakoztató, humoros. Szeret sportolni, teniszezni, focizni, táncolni és úgyszintén szereti nézni ezeket a sportokat. Motorozik, eléggé felelőtlen módon, egészében véve elég önfejű, magabiztos, és szerintem kevés dologtól fél. Az öltözködése és a viselkedése is eléggé egyedi, kirívó, az egész lány olyan különc, mégis mindig jól néz ki. Néha olyan kis gyerekes, vidám és "játékos", látszólag egyáltalán nem érdekli mások mit gondolnak róla, viszont nagyon lobbanékony és megesik hogy eléggé lekezelő, bár nem tudom hogy tudatosan csinálja e ezt. Egyébiránt eléggé optimista, mindig próbál felvidítani mindenkit, együttérző, nyitott és elfogadó. Egyszerűen nem érdeklik a szabályok, sosem csinálja azt amihez nincs kedve, nagyon önálló és céltudatos. Szerintem amúgy eléggé intelligens is, mindig valami produktívat csinál, sosem tölti értelmetlenül az idejét. Kicsit rendetlen és szétszórt de mindig olyan finom illata van meg tiszta, és ooolyan szép! Kicsit egocentrikus ahogy látom, de hát na, van rá oka. Olyan tökéletes az alakja, karcsú, magas, szép ápolt szőkés-barna haja van, nagyon barna, szinte fekete szeme, gyönyörű arca. Annyira irigy vagyok rá, de közben meg szimpatikus is, és én is ilyen akarok lenni, ha ez más számára is annyira vonzó mint nekem.

dec. 9. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy egy extrovertált csajról van szó aki igen válogatós lehet és megteheti, hogy válogasson a férfiak közül. Én úgy gondolom, hogy az ilyennek csak egy hozzá hasonló széles baráti körrel , sikeres emberekkel körülvett pasija lehet aki szintén extrovertált, bevállalós és kellőképpen egocentrikus.

Az ilyen személyek, bár tehetségesek viszont nagyon mérgezőek is egyben.

dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire. A leírtakból nem az derül ki, hogy milyen valójában az illető, hanem az a tipikus ember, akit így szoktak leírni, de én inkább menekülök előle.
dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem szimpi. Túl kilengő, szélsőséges. Mint egy hormonokkal túlfűtött tini. Egy rövid kalandra jó lenne, de hosszútavra nem tudnek tervezni vele
dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Attól még, hogy magadat ilyennek látod, oka van annak, hogy a kérdésed megszületett.

Talán az, hogy leírtad milyen szeretnél lenni.

Masokról egyébként senki nem fogalmaz így.

Nekünk persze hazudhatsz, meg E/3-ban írhatsz, de magadnak ne.

dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Pfú na az ilyen emberek visznek a sírba :D Párnak el sem tudom képzelni, de még barátnak/ismerősnek sem, a következő okokból:

1) általában semmi komolyan vehető karrier terve nincs,énekes, író, cirkuszi előadó,vagy hasonló akar lenni, és vérig sértődik ha elvárják,hogy legalább egy szakmát tanuljon ki. Aztán a nagy része sehova nem jut az életben, mármint a minimálbéren túl nem.

2) iszonyatosan tiszteletlen, alpári, "ÉN VAGYOK A VILÁG KÖZEPE" személyisége van, úy beszél másokkal, mint egy igazi tajparaszt, közben azon kívül,hogy kinéz valahogy (már amelyik) a világon semmit nem tett le az asztalra, még emberséget sem.

3) lehetetlen vele együttműködni, egyrészt mert bunkó, másrészt mert semmit nincs kedve csinálni,úgy kell kikönyörögni belőle hogy mozduljon meg, harmadrészt mert halogat.

4) Kiszámíthatatlan, lehetetlen tervezni vele, azt is képtelen megmondani,hogy 1 óra múlva mit akar csinálni, nem hogy a hosszútávú céljait.

5) Általában elviselhetetlenül hangos, és az empátia legapróbb kis sugara sincs meg benne, csak ő számít. Nem ritán olyan hangerővel beszélget, hogy az már inkább ordibálás, és természetesen kihangosítva telefonál, ha pedig valakit zavar, az nem ő baja.

Nekem pont az ellenkező személyiségű lányok tetszenek nagyon. Pl. a mostani kiszemeltemet egy végtelenül édes, közvetlen, szelíd, és illedelmes lánynak írnám le, aki keményen tanul, mindemellett lehet vele hülyéskedni. Ráadásként nagyon gondoskodó és jó lelkű, rengeteget önkénteskedik. Külsőre vékony, keskeny vállakkal, őzike szemekkel, göndör, barna hajjal, és nálam alacsonyabb. Mindig az jut eszembe róla, hogy csak meg akarom ölelni és megvédeni mindentől :) A kérdésben szereplő hölgyeménytől meg inkább futva menekülnék...

dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Reneszánsz enber
dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Azt hinném a leírásból hogy valami tipikus Sims karakter, de tényleg.

Ez nagyon sok tulajdonság egybegyúrva, engem zavarna mert tuti az a fajta aki egy percre sincs nyugton hanem folyamatosan valamit KELL csináljon. Az intelligencia része szimpatikus lenne pedig, de ez a folytonos nyüzsgés, na ez nagyon nem az én világom.

dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan kijavíthatnak idősebb férfitársaim, de szerintem ez a személyiség csak egy bizonyos korig vonzó. 30 felett, élete párjának már a többség egy stabil, megbízható nőt akar, akivel lehet tervezni, lehet rá számítani, és teremt egy bizonyos melegség plusz béke érzetet. Nem olyat aki hasraütés szerűen cselekszik, és kb. egy hurrikán az egész személyisége. A kérdésben leírt hölgyet inkább egy kamasz fiú álmaként tudom elképzelni.De lehet, csak én gondolom ezt így.
dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem kellene.

Eléggé irányító típus vagyok, egy ilyen csajjal folyton marnánk egymást.

dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem jó pár ilyen szupergirlt. Az életük nem alakult valami fényesen, alkohol, válás szinte mindegyiknél.
dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!