Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt letudom valahogy győzni? ...

Ezt letudom valahogy győzni? lent leírom.

Figyelt kérdés

Szóval nem szeretem a páratlan dátumú napokat, pl a 11.-e holnap páratlan lesz, és valamiért nem várom.

Semmi esemény nem köt rossz emlékekkel a páratlan napokhoz, de akkor mi baj?

Valaki tud tanácsolni valamit, hogy ezt kiverjem a fejemből?

történtek a múltban pl pozitív események, amik páratlan napra estek?



dec. 10. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Semmi jelentősége nincs, nem félhetsz minden egyes páratlan naptól... bebeszéled magadnak ezt a dolgot, de ugyanígy felül is lehet írni ezeket az érzéseket, ha megtanítod az agyadnak,hogy ezeknek nincs jelentősége.
dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudat alatt tudom, csak nem értem, miért zavarnak...
dec. 10. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért zavarnak, mert valami mégis történhetett a múltban páratlan napon, ami megmaradt benned tudat alatt. Én is jobban szeretem a páros napokat, főleg mert elég sok rossz hírt kaptam páratlan napokon, stb, de tényleg nincs jelentősége, ha az ember nem ad neki. Amikor eszedbe jut, hogy holnap 11. van, gyorsan gondolj arra, hogy nahát, de gyorsan megy az idő, mindjárt karácsony, vagy arra, hogy máááár 11 van? Akkor már csak 3 hét van kb a hónapból,aztán fizetés. Próbálj ezekhez a páratlan napokhoz valami jót kötni.
dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem 2001.11.11.-hez köthető?

Gondold végig, hogy mi történt az életedben ezen-, vagy egy hasonló dátumú napon. Ha érintett valahhogy, akkor értem, de ha nem, akkor vedd úgy, hogy nem érintett semmi rossz, túlélted, akkor no probléma. Esetleg pszichológus.

dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne légy rasszista, utáld az összes napot!


Le lehet győzni egyébként. A többiek jó tanácsokat adtak. A pszichológus nem szégyen. Minden nap csak 5-10 percig ha leülsz, és foglalkozol ezzel a témával, átgondolod mi az a rossz érzés, amit kivált, megéled az érzéseidet, majd engeded, hogy tovább haladjon az életed, ez is segíthet. Hálanapló vezetése esetleg, vagy minden nap felírsz 3 dolgot, ami pozitív a napodban . Akár csak egy apróság is. Ha meg valami traumád van, ami nincs feldolgozva, ideje a pszichológus.

dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
dec. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!