Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg olyan “menő” magas...

Tényleg olyan “menő” magas nőnek lenni?

Figyelt kérdés

Olyan 175 cm felettire gondolok. Tényleg az a jó nő, aki ilyen magasra nő?

Mert akkor én a cipőstül’ 160centimmel elbújhatok :D



dec. 13. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív, hogy ki a jó nő, vízszintesen úgy is mindegy egy férfinek.
dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Sztem a nagyon magas se jó meg a nagyon alacsony se. De én úgy vettem észre pasiknak ink az alacsonyabb jön be.
dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Sztem is az alacsonyabbak vannak jobb helyzetben. A magashoz még magasabb férfi illik, az alacsony viszont alacsony és magas férfiakkal is járhat. Az alacsonyabb férfiak inkább náluk alacsonyabb nőket keresnek, de nagyon sok magas férfi is inkább alacsonyabb nőt keres.
dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Igen, a jó alakú (nem debella) magas (180+ cm) csakúgy vonulnak, nagyon elegánsak, méltóságteljesek tudnak lenni.
dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

A magas nőnek jobb az aránya, a hosszú végtagok miatt. Mutatósabb. Pl. https://www.youtube.com/watch?v=4tIiEyOd3j0 180 cm.

Ráadásul a FÉRFI számára presztízs értékű, ha magas a nője. Pl.: [link] 190! a nő.

dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

A nők meg malacperselyként a pasikat. Mert az első randi, első 5 percében megkérdik: "Mivel foglalkozol?" azaz, mennyit keresel.

Na innentől kezdve, ha már fizetek, akkor kapjak minőséget.


És sajnálom, de a tények makacs dolgok. A magas nő a vonzó a pasiknak. Kivéve, a pedo hajlamúakat, akik bár 180+ centik, mégis 150-160-as csajuk van.

dec. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

176 centis nőként nekem az a véleményem, hogy minden férfinak más az esete, legfeljebb annyi mondható el, hogy egyik irányba se jó a túlzás. Az én párom 180 centi körül van, mindkettőnknek ideális a másik magassága.


#7-es, ne vedd magadra (de, inkább mégis vedd magadra), de baromi lealacsonyító és szexista dolog gyerekként tekinteni egy nőre, csak mert alacsony, illetve szánalmas emiatt elítélni a párját. Ennek semmi köze a pedofíliához.

dec. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%

Bőven feltűnőbbek figyelmevonzóbbak akkor is ha rondábbak, mint egy 150-160 as. Szépnek se kell lenniük. Már nyert ügyük van. Csak mert kiemelkedöbb a tömegből.


Mindenki hamarabb figyel fel dinoszauruszokra is.

dec. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

178 centi vagyok és azért jó mert így modell lehettem de amúgy ez már tul magas...

férfit találni kb lehetetlen meg nehéz magad mozgatni

dec. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

"Hadd gratuláljunk, hogy használati tárgyként kezeled a nőket. Incel gyökér."


Én az alacsonyabb lányokat szeretem. Nekem te fogsz kelleni.😊

dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!