Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki rossz társaságba,...

Ha valaki rossz társaságba, buta emberek közé keveredik, ő is olyanná válik?

Figyelt kérdés
A diamond látom ezt sajnos aki most 16 évesek

dec. 15. 06:06
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
dec. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*fiamon
dec. 15. 06:17
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Agyon fogják szívatni. Ő viszi majd el a balhékat is. Meg ha ügy lesz belole rá lesz kenve minden.

Aki nem olyan de rosszak közé keveredik az igy szokott járni.

dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor, ha ő ezt elfogadja, és tetszik, szimpatikus neki.

Nekem már általánosban is nagyon ellenszenvesek voltak a primitív iskolatársak, egyszerűen csak levegőnek néztem őket, szerencsére a többség diák hasonló volt, mint én. C.gány azt hiszem az egész iskolában 1, ha volt.

Sajnos ha rossz helyen éltek, az nehéz ügy lesz. :(

dec. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém gimibe egy egész neves helyre ment, de mint kiderült elég gáz az iskola, meg a közösség is. Ő próbálja magát kihúzni a társaságból amennyire csak lehet, így oldja meg.

De persze különböző emberek különféleképpen fognak egy ilyen helyzetre reagálni, szóval az is lehet hogy a fiad így oldja meg, vagy az is hogy átveszi az ő stílusukat.


A lényeg szerintem hogy ne tiltsd, mert annál jobban akar majd menni, inkább keress valami másik társaságot amihez tartozhat, és akkor könnyebb lesz feladni a mostanit.

dec. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha neked ezt itt kell megkérdezni, akkor igen.
dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten befolyásolni fogják a viselkedését, de ez nagyban függ a személyiségtől is, hogy mennyire magabiztos, mennyire van önértékelése, mert ha ezzekkel rendben van, akkor nem fognak 180 fokos változást hozni a személyiségébe.

Az én baráti társaságomban pl az egyik olyan szinten alpári stílusban beszél, hogy rám is átragadt, azon kapom magam, hogy ha feldühítenek rögtön mondok valami ilyesmit, mert ezzel tudom valamilyen szinten levezetni. Azelőtt nem voltam ilyen, de a hajlam megvolt bennem, így nyilván nem meglepő.

Ez a befolyásolhatóság 99%-ban a személyiség kérdése

dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Gyakori.
dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.
dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!