Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra melyik emberi...

Számotokra melyik emberi viselkedés a legutálatosabb?

Figyelt kérdés

dec. 17. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Amit orban meg lázár janos művel
dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Orbának a helye vágó hídon lenne nem az ország élén az fix meg ez a lázár is egy undormany egyetértek
dec. 17. 12:20
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagy esélyel lesz most itt politikai háború egyeseknél eme kijelentések láttán hajrá magyar orszag előre megy nem...oda megy a bus picsába 😂
dec. 17. 12:22
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Amit a szomszédaim csinálnak. Senkit és semmit sem tisztelnek, zajosak, szemetelnek, ordibálnak, a kutya a lakásban szinte egész nap vonyít, a kölykeik is hasonlóan viselkednek.
dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Én se leszek népszerű, de engem a hisztis, bömbölő gyerekek idegesítenek a legjobban. Meg zenének nem nevezhető zajt hangosan hallgató egyedek a forgalomban. Plusz a tipikus c...ányosan viselkedő fehérek, ezen kívül az ordibáló, majomjárású gengszterek az ostoba, primadonna tyúkjaikkal. Drogosok, büdös hajléktalanok se sokkal jobbak. Igazából egyszerűbb lenne megfogalmazni, hogy kiket viselek el...
dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy statisztikát kellene elvégezni, minden 3. kérdés és válasz az utálatról szól?
dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

1. A "seggfejség" azaz az a viselkedéskomplex, ami alapján ennek neveznek valakit. A lenéző, cinikus, arrogáns, fölényeskedő, saját magát föléd pozícionáló, hatalmi helyzetével kárörvendő módon visszaélő, érzéketlenül és valamelyest anticociális módon viselkedő, empátiát nem mutató, némiképpen ellenséges személy.


2. Az oktondiság. Azaz a bárgyú lájvadászat, amikor valaki azon éli ki a szetretet- és figyeleméhségét, hogy kitesz a social media-ban idézeteket, világmegváltó tanításokat, életigazságokat és utána várja a lájkokat, a "milyen igaz" bekommenteléseket. Lehetőleg "lepkétfogtam" kéztartás piktogramokkal. Különös ismertető jele, hogy "kötelező vele egyetérteni" azaz a kritikát vagy ellentmondást képtelen elviselni, megsértődik, hogy ha nem tetszik, akkor tekerj tovább, Csak ajnározni szabad. Érdekes állatfaj, talán az első pédámnál is veszélyesebb, mert a seggfej legalább az, ami, de ezek a látszatjólelkek iszonyat erőszakosak a maguk igazával kapcsolatban.

dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
6os igen.Mert a Magyarok 80%a utálatosan viselkedik.Én utálom az emberek nagyrészét..
dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is utálom a c típusú embereket az undorító primitív mocskos nyelvüket komplett az egész fajt mindegyik egy dzsungel lakó torz "állat" van kivétel elvileg de én még nem láttam ezt a titokzatos kivételet nem értem miért akkar sok mai tini fehér cigány lenni szerintük ez menő és gengszter élet valamint igen undorító az összes csoves patkány amelyik iszik erőszakos kéreget zaklat a sok nagyarcú nagyvagány a minden zsírral megkent tipikus anyuci köjke a sok nadzoló hülye gyerek az erőszakos kötekedőket is utálom akik azt hiszik hogy ők kemény legények és bennük a mindent legyező erő persze bennük sincs más csak drog vagy pia de van amelyik enélkül is elhiszi hogy ő a kiskakas utálom a molesztáló erőszakos tolakodó szexista embereket is és sorolhatnám minden nap ilyen alakok vesznek korbe #6-os szerintem jó érzés le írni mi dühit próbáld ki én ezt egy kis stressz levezetőnek szántam
dec. 17. 12:55
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
A könyörtelen, embertelen viselkedés és az ehhez társuló hatalmas igazságérzet, tehát, hogy azt hiszi, hogy még igaza is van. A könyörtelenség alatt nem csak a fizikai erőszakot értek, hanem a végtelenül lenéző, megalázó hozzáállást, ignorálva, hogy a másiknak mit okoz ezzel.
dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!