Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt mostohaanyátok/mostohaapá...

Volt mostohaanyátok/mostohaapátok?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mennyire viselt meg benneteket? Jól bánt veletek, vagy esetleg rosszul? Miért házasodott újra apátok/anyátok?

Tudom, hogy nehéz erről beszélni, de névtelenül szerintem könnyebb.



dec. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Apám is, anyám is újraházasodott, de addigra már felnőtt voltam. Anyám férjét nagyon kedvelem, apám feleségét nem igazán.
dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostohaapám van. Anyám elvált, újraházasodott, van közös gyerekük is. Általában jól kijövök mostohaapámmal, persze sok év alatt voltak súrlódások. Soha nem voltam vele apa-gyerek kapcsolatban, mindig ilyen haveri viszonyban voltunk és vagyunk is.

Amúgy a válás engem brutálisan megviselt, hiába voltam még fiatal (8 éves), mert borzasztóan apás voltam akkoriban.

dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Volt. Engem csak bántott érzelmileg és fizikailag is. De szétmentek anyukámmal régen, azóta pedig meghalt már az illető.
dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Tudom, hogy a mesékben a mostoha az negatív, de ma már kb. minden második-harmadik házasság válással végződik,teljesen megszokott, ha valakinek van mostohája.


Nekem is volt annyiban, hogy apám újranősült, de sosem éltünk vele, és amúgy rendes nő,

dec. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Volt és nagyon ciki volt egy új felnőtt férfivel együtt lakni....
dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt; 15 voltam, amikor összeköltöztünk apám, ő meg én.

Utált, mint a szrt, rivalizálni próbált velem, irigy volt a koromra, az alkatomra, a fiatalságomra, szóval mindenbe is belekötött.


Nem telt el nap, hogy ne bántott volna szavakkal, kezdve a súlyommal, az étkezési szokásaimmal, vagy épp az értelmi képességeimmel.


Elég gyorsan eljutottunk oda, hogy nem ettem előtte, mert mindenbe beleugatott, kövérnek nevezett... anorexiás lettem, emellett súlyosan önértékelési zavaros.


Ez van. Mióta elköltöztem, nem találkoztam vele. Felőlem meg is rhadhat, az sem érdekel.


Mielőtt kérdeznéd, apám vagy a családom sohasem állt ki értem.

dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán volt. A szüleim elváltak 5 èves koromban, ès apám szinte rögtön újra nősült.

Nem mondanám mostoha anya szitunak, nem velük èltem.


Amúgy sokkal jobban kedveltem ezt a nőt, mint apámat. Normális volt. Volt hogy ki akartam festeni/megcsinálni a haját ès megengedte, de apám dühös lett. Ha sminket látott rajta, körömlakkot akkor mindenfèle qvának elhordta. Apám sose kèrdezte mi van velem, mi volt a suliban, de ő igen. A szülinapomra is ő emlékeztette apámat.

dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!