Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Mert ha gondolo...

Mit csináljak? Mert ha gondolok vmire, hogy hogyan fog megtörténni vmi esemény én mindig a rossz verzióra gondolok és sokszor pedig pozitívan csalódok mert jól sül el.

Figyelt kérdés
Elég negatív a hozzáállásom, nem tudom, hogy változtassak.
dec. 18. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen az én hozzá állásom is. Én nem változtatok rajta, mert úgy vagyok vele, ha felkészülök a legrosszabbra akkor ha tényleg az történik meg, már nem fog olyan nagy meglepetésként érni/nem ráz meg annyira. Ha meg jól, akkor pozitív csalódás lesz, tehát semmiképp se járok rosszul.

Ha a legpozitívabbat képzelném el, akkor nagy valószínűséggel negatívan csalódnék, ami szinte sosem vált ki örömöt.

dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Lehet fura de nekem ebben a sport segít. Még a szobabiciklizés is,meg bármilyen fizikai aktivitás. Mintha kikapcsolná a "pánikgombot" nálam. Az agyam ilyenkor átkapcsol valami olyan üzemmódba,hogy arra gondolok, hogy bármit meg tudok csinálni,senki ne merjen keresztbe tenni. De ez az érzés csak az edzés után kb 12-24 órát tart ki.
dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Kognitív gondolati torzításokban szenvedsz.

Előre mozizol fejben dolgokat, amik a valóságban sosem úgy lesznek.

Önbizalomhiány a gyökere.

Ez a két videó neked/rólad is szól.

Lehet változtatni rajta.


[link]


[link]

dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!