Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobb a megítélése annak az...

Jobb a megítélése annak az embernek,aki jó képeket tesz ki magáról közösségi oldalra?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre,hogy a saját ismerőseim körében,akik pontosan tudják,hogy nézek ki élőben, hirtelen népszerűbb leszek, ha kiteszek egy jó képet. Szoktam szerkeszteni a képeimet, tehát kb 30%-kal jobban nézek ki rajtuk,mint élőben. Ennek ellenére ilyenkor jönnek az üzenetek,hogy szia,de jó ez a kép, mikor talizunk. Sőt, többször volt,hogy flörtölni kezdett velem olyan,aki már évek óta ismer és nem is tetszek neki. Ennyit számít egy jó kép, még ha nyilvánvalóan szerkesztett is a valósághoz képest?
dec. 18. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sok ember tökélyre fejlesztette a valoság ignorálását lásd politika. Ha azt mutadod, mondod amit szeretne akkor minden oké, teljesen mindegy mekkora ellentmodások vannak benne.
dec. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg.
dec. 19. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában igen, de gyakori, hogy a valóság sokkal másabb dolgokat takar, mint egy kép/videó, de ugyanez van az egyébb kiposztolt "hírekkel" is. Lehet, hogy látszatra minden happy, de a 4 fal közt meg csak úgy röpködnek a tányérok.
dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!