Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetovált férfi lehet művelt?

Tetovált férfi lehet művelt?

Figyelt kérdés

Én eddig azt tapasztaltam , hogy nem.


Vagy szimplán bunkók, faragatlanok, vagy komplexusosak.


Ellentétes tapasztalat?



dec. 23. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen lehet, pl. én
Igen, én már talalkoztam ilyennel
Nem
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam ilyennel, eleve nem is nagyon találkozok tetovált férfiakkal úgy hogy beszéljek is velük. Csak szembe jönnek az utcán azt kész.

Viszont a kettő nem zárja ki egymást, szóval biztos van legalább egy ilyen ember.

dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

A kigyùrt férfiakra is azt mondják, hogy bunkòk.

Én találkoztam kigyùrt, tetovált kb. 190 centi magas sráccal.

Beképzelt volt és nagykèpű.

De nem ez a tulajdonság jellemző mindegyikre.

Én részemről nem szeretem a tetoválást.

Nem tudom megfejteni, mire jò?


Kb olyan, mint a, dohányzás és az alkoholfogyasztás.

Értelme nincs egyiknek sem.

dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

#2

Valamilyen trauma érte. Pl. nem kapott elég figyelmet. Úgy értem, hogy mondjuk a szülei jobban szerették a testvérét, őt meg észre sem vették. Ezért valamivel próbál kitűnni. Persze lassan már inkább azzal tűnik ki, ha nem csinál. Viszont természetesen ellen példa is van, mikor birka módjára megy a tömeg után, pl. barátok befolyásolása miatt. Meg olyan is van, aki szimplán csak szeretne egyet, mert miért ne.

Az alkoholfogyasztás pedig, ha olyan szinten történik, hogy lerészegedik az ember, akkor azért, mert józanon nem bírná elviselni azt a lelki kínt, ami éppen érte. Pl. a hajléktalanok az utcán kéregetnek, akár még a havas téli időkben is. Nem könnyű kibírni józanon, főleg ha ébren vagy. Ezért van az, hogy az utcán szinte minden hajléktalan mikor nem kéreget vagy be van rúgva, vagy alszik. Te kibírnád józanon? Főleg, ha azért hajléktalan az illető, mert megszűnt a munkája, vagy ex katona volt. De természetesen erre is van ellen példa.

Félre értés ne essék, én nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt, nem tetováltatok, csupán szeretek nyitott szemmel járni a világban és okokat keresni.

dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez kb egy nagy általánosítás.


Plusz legtöbb embernek akinek van tetoválása annak olyan helyen van amit könnyen el lehet takarni, szval ha csak az utcán látod akkor észre sem veszed.


#2 Az ékszereknek, az analóg óráknak, a sportautóknak, a dekorációknak és még sorolhatnám nincsen konkrét értelme, csak annyi hogy neked tetszik, ugyanez igaz a tetoválásra.

dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Nyugodtan lehet mondani rám, hogy előítéletes vagyok, de a tetoválás (pillangók, oroszlánok, koponyák, kutyafejek, starwars idézetek stb.) nem a kifinomult műveltségű emberek ismertetőjegye.

A tetoválás a mai korunk infantilista és konzumista kinyilatkozása.

dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Igen van ellentetes tapasztalatom.

A cégünk elektronikai mérnöke tetovált, bandas polokba jar dolgozni, rockbandaban énekel, es ez egyik legrendesebb ember akivel valaha talakoztam.

Nem mellesleg a munkatarsaim legalabb 1/3 tetovalt, megis a bunkobbak a nem tetovaltak között vannak.

Az összes szőke ismerosod is buta mint a föld?

dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

“Nem tudom megfejteni, mire jò?”


Ennél nagyobb baj, hogy általában ők sem tudják.


Vagy igazodnak vele, vagy sugározni akarnak vele valami olyat, ami nincs meg bennük.

dec. 23. 17:33
 8/18 A kérdező kommentje:

5:


Igen, én is infantilizmusnak érzem.


És a bunkót nem abban az értelemben gondolom, hogy tapintatlan, hanem simán bárdolatlan, tájékozatlan, műveletlen.

dec. 23. 17:38
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
#5 MAI korunk??? :D Nem szeretem a tetoválásokat, de azért annyira még én is képben vagyok a dolgokkal, hogy nagyon nem mai. De ha jártál akár csak általános iskolába, akkor neked is tudnod kellene. És még a tetovált ember műveletlen.... Oké. :D
dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is csak ellentétes tapasztalataim vannak, sok tetovált ferfit ismerek akik külsöre úgy néznek ki hogy majd le akarják szedni a fejed, de nagyon édesek tudnak lenni, a tetoválád meg csak egy önkifejezés, még egy dolog ami miatt jól érezzék magukat ettől nem kevesebbek csak mert másnak nem tetszik a tetovalás.

Szerintem attól is függ hogy te hogyan viszonyulsz hozzájuk.


De igen ez álltalánositás hogy a tetovált emberek "rosszak,bunkók, müveletlenek"


Olyan pasival is találkoztam már aki kivúlről mint a kis angyal, közben meg sík hülye volt és még nagyképű is.

Szoval nem attól függ hogy valaki tetovált e vagy sem, egy NEM tetovált ember is lehet műveletlen, csőlátású paraszt.

dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!