Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Föláldoznátok magatokat...

Föláldoznátok magatokat másért? Föláldozzátok magatokat másért?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mikor valaki azt mondja, hogy "bármit megtennék azért, hogy..." "inkább én haltam volna meg, mint xy" stb. Én nem mondok ilyeneket, mert nem érzem így.
dec. 25. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Van, hogy igen.
dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
57%
A páromért igen.
dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Azért akit szeretek, azért igen.
dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Elképzelhető.
dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
A gyerekeimért bármikor.
dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Senkiért.
dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Sajna altruista a személyiségem.
dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Lehet rá példa ha nagyon szeretek valakit de kétlem. Már haltam meg annyira érzelmileg, hogy ne tudjak annyira szeretni. Szerintem nem halnék meg senkiért. Attól függ milyen halál. Alapjáraton szívesen meghalnék ha az nem fájdalmas meg semmi és meg is mentek vele valakit. De ha mondjuk kutyák tépnék szét akkor nem cserélnék. Max ha élve jöhetek ki belőle.
dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
A páromért igen, ha valakinek olyan a hivatása ami előbbre való a saját életénél akkor is. Ez lehet repülő személyzet, katona, rendőr, tűzoltó stb. Mert ha nem azt teszem amire felesküdtem, amire hivatott vagyok, úgyis engem büntetnek meg. Úgyis én leszek akit egy életre meggyaláznak, legyen az a másik ember családja, a börtön, a média.
dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!