Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartják be az emberek...

Mennyire tartják be az emberek azt, hogy akinek van párja, vagy házas, azt nem csábítják el? Veletek történt ilyen?

Figyelt kérdés

#Házi nyúlra #Nem lövünk
dec. 25. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Feleségem folyamatosan kapja az ajánlatokat, pedig a nevéből egyértelműen kiderül, hogy házas.
dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Én például alapból nem hajtok rá olyan nőre aki nem egyedülálló.
dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa
dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van olyan férfi aki nem hajt rá más nőjére,főleg ha annak férje van. Az ilyenek azt mondják:" Házi nyúlra nem vadászunk."


Van aki erre azt mondja:

" Előbb meg kell vadítani."

dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Sok házas nő szeret félre lépni ezért ugyan olyan mintha nem lenne férjnél. Ha pedig hűséges az úgyis látszik hamar.
dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki boldog párkapcsolatban van az LÁTSZIK. Az az ember nem fog félrelépni. Ahol nem látszik hogy a másiknak partnere van, az egy sz.r kapcsolat alapból.
dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok házas nőként, még eljegyezve sem vagyok, így semmi sincs az ujjamon. Szokták kérdezni, akik nem ismernek hogy lenne e kedvem ismerkedni velük, ilyenkor mondom, hogy sajnálom de nem. Hiszen van párom. Sosem szoktak engem erre tovább zaklatni, hogy de mégis vagy hasonlók. Tiszteletben tartják. Akik meg alapból tudják rólam, ők sem szoktak soha sem ajánlatokkal keresni.
dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ebben a világban élsz ahol mi is, akkor pontosan tudod, hogy nem tartják be.
dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A nők is rámásznak foglalt pasira?
dec. 25. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Rámozdulásnak nem mondanám, de én bizony 21 évesen beleszerelmesedtem egy akkor párkapcsolatban élő (nem házas) kollégámba. Most 56 vagyok (hamarosan 57), 3 gyerekünk született és azóta is együtt vagyunk.
dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!