Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek ennyire az éjszakába?

Miért félek ennyire az éjszakába?

Figyelt kérdés

Szeretek néha kimozdulni, de annyira félek hogy nehogy valaki nekem jöjjön hogy ez nem igaz. Egyszerűen belém rögzült a kínos félelem, és nem tudom hogyan lehetnék bátor,felszabadult ember.


Ha például:,megáll előttem egy autó, akkor biztos azért állt meg, hogy megverjen, ilyenekre szoktam gondolni.


Ha velem szemben jön egy illető az utcán, akkor biztos ő is bántani szeretne, folyamatosan mindig mindent félre gondolok, mindentől félek. Mit tegyek? Válaszokat előre is köszönöm, és bocsi a helyes írási hibákért, és a helytelen fogalmazásért. 19F


dec. 25. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
éjszaka aludj inkább
dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg hogy védd meg magad

De ha tényleg olyan súlyos a dolog, akkor pszichológus

dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy része érthető, hiszen manapság rengeteg ilyen rémtörténet van szegény eltűnt férfiakról, nőkről és gyerekekről is. A baj az, hogy senki sincs biztonságban. Rablás, öldöklés hasonlók. Rengeteg ilyesmi témájú film is készül, szóval még el is tudja képzelni az ember, hogy ez milyen. Szóval a félelmeid abszolút nem alaptalanok.

A másik, hogy fiatal fiúként tényleg ritka, hogy valaki féljen hiszen ők szokták megvédeni a nőket. Szerintem keress fel egy szakembert és beszéljétek meg. Az éjszaka lehet csodálatos is, hiszen a fények gyönyörűek, sokszor minden olyan békés stb.

dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
én azt nem értem hogy mit csinálsz éjszaka az utcán?
dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Enis igy vagyok vele neha azon csodalkozok hogy eddig hogyhogy nem vert meg senki

Meg haciganyok mellett megyek el meg nappal is, elso gondoltatom az hogy na ezek most tuti megtamadnak

De nemtortenik semmi szerencsere

dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
melyik országrészben élsz?
dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha látják rajtad a félelmet, hogy nyuszi vagy, hamar betalálnak kint.

Egyszerűen ezt magadban kell lekűzdened.

Megáll egy kocsi?

Ha valami kínjuk van, szólnak majd.

Szembejön valaki?

Ettől se kell félned, de mondom minden kiállás kérdése.

Én megszoktam, mert anno 14 évesen, hajnalban jártam gyakorlatra, szóval ha akartam ha nem, ezt lekűzdöttem, mert le kellett.

dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez már súlyos paranoia amiről te írsz kérdező. Ez nem normális.
jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínüleg szegény nem volt rá kényszerülve, hogy hajnal 4-kor buszozzon, utána gyalogoljon a sötétben.

Nem az ő hibája, csak nem élte át ezeket.

Mi pl este 8 tól, hajnalig buliztunk, kb a reggeli 6 órási busszal jöttem haza, addig volt hogy kint csavarogtunk.

Mondom ezt át kell élni, csak úgy lehet lekűzdenie.

jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!