Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szörnyen fáj a szakításom....

Szörnyen fáj a szakításom. Mikor lesz ennek már vége?

Figyelt kérdés
Most még az is felzaklatott, hogy kellemes ünnepeket kívánt. A pszichiáter által felírt bogyókat nem szedem pár napja, hogy egy kicsit ellazulhassak és ihassak alkoholt. Hát ez sem segít, ahogy a bogyók se tették. 12 kg fogyás másfél hónap alatt, esik le rólam minden, lassan tényleg megőrülök.

dec. 25. 18:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyik pillanatban azt érzem, hogy jobban vagyok, nincs semmi baj, majd lesz valami. Pár óra múlva pedig legszivesebben felvágnám az ereim, hogy vége legyen ennek az egész sz@rságnak.
dec. 25. 18:11
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Változó, hogy kinek mennyi ideig tart ez az időszak.

Mi miatt szakítottatok?

dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Már megint te? Minden pár napban kiírod, hogy a szakítás óta csak iszol. Értelme sosincs, változtatni nem akarsz. Csak a figyelemért pitizel itt.
dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
#3 Meg mert alkoholista.
dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pénzes Proli ***** válasza:
57%
Valaki 30 éves és még a szexig sem jut el, nemhogy párkapcsolat... Szakíts meg minden kapcsolatot vele. Törölj mindent, ami rá emlékeztet.
dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Egy régi kapcsolatot, csak egy új feledtethet, nem az önsajnálat.
dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen ez. Majd ha lesz masik mar nem fog erdekelni. Pedig bogyoval utosebb, szakitas utan en mindent bevetettem efyszerre 😂
dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Az új kapcsolatnak akkor lehet értelme, ha feldolgozta valaki a régit, egyből, vagy búfelejtési célból nem tanácsos újba menekülni.

Egyébként pszichológus segítségét is kérheted.

dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Úgy tűnik, hogy te meg is teheted h ezen keseregsz.


A legtöbb embernek fel kell állnia élnie kell a mindennapokat, emberek közé menni, dolgozni beszélni másokkal, utazni, számlákat fizetni, törődni másokkal.


Ha kicsit mozgalmasabb lenne az életed hamarabb túllépnél ezen...

dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Ne fogyasszon alkoholt az nem old meg semmit sem.

Már én is átéltem fájdalmas szakítást, sírtam miatta folyamatosan, de lásson példát; józan maradtam. Nem kellett a pszichiátria, csak egy megbízható személy, vagy ha önmagunkat megszabadítjuk azoktól a sértő érzésektől, amelyeket mások hozzánk vágnak szóval és tettekkel, cselekedettel.

Gondoljuk végig, hol és mit hibáztunk.

Csak egy jó tanács, segíteni szeretnék.

dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!