Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemrég kezdtem egy cégnél...

Nemrég kezdtem egy cégnél dolgozni egy jó pozícióban és elkezdtek méregetni, beszólogatni a munkatársak. Hogy lehet ebből kijönni?

Figyelt kérdés

Egy kollégám kezdte, aki mellettem ül, bevallása szerint nincsenek érzései, tipikus mérgező ember. Nyilvánosan a csapat előtt lehülyézett úgy, amikor épp mással beszéltem. Összefogott egy kolléganőmmel, aki tipikusan sunyi, a hátam mögött elkezdett kifigurázni a vezetővel. (neki ugye nyal)

Amikor a vezetővel mentek kávézni, megállítottak, elkezdtek kifigurázni, viccet csináltak abból, hogy busszal mentem be a munkahelyemre, hogy időre ott legyek. Megaláztak, nevettek rajtam. Kijöhetek ebből még pozitívan? Anyagilag fontos ez a munkahely.



dec. 28. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mérgező munkahelyről hamar dobbantottam. Az sem érdekelt, ha jobban fizetett, mint a másik. Nem ér annyit a pénz, hogy folyamatos gyomorgörcsöm legyen.
dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal egyszerűbb a képlet, mint hinnéd:

Nemes egyszerűséggel nem veszel tudomást a vergődésükről és ezzel párhuzamosan elvégzed tisztességesen a munkádat. Tény, hogy sok időnek kell eltelnie, mire lehullanak rólad, mint a csempe, de ehhez tartósabb időn keresztül azt kell megélniük, hogy nincs hatással rád a vergődésük.

Ha nincs közönség, idővel elmarad az előadás!

dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
ütéssel báttya
dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Először odamész a leghangosabbhoz, félrehívod és négyszemközt elmagyarázod neki, hogy ezt nem tűröd. Ha nem hagyja abba, másodszor már kicsit nyomatékosabban magyarázd el neki. Tedd hozzá, hogy ha ez még egyszer előfordul akkor a hajánál fogva húzod végig a folyosón.
dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Vagy megvárod kint munka után, ott beszélgetsz el vele. Esetleg hozzá lehet kicsit nyomni a fejét a falhoz...persze csak finoman.
dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gyökerekkel nem szabad finomkodni. Ezek kint nullák, nincs életük, a munkahelyen élik ki magukat.
dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Amikor a buszos "poént" nyomták, elmondhattad volna a főnöködnek, hogy szívesen jársz céges autóval, ha kikönyököli neked, - bár ha erre sem képes,...
dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg létezik ilyen? Dolgoztam pár helyen, de sosem figuráztak ki, meg hasonlók. Ezek vmi proli emberek?
dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
ird már légyszi a cég nevét hátha munkát keresek és akkor eltudjam kerülni az ilyen idióta helyeket
dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt egy-két munkahelyem ahol kóstolgattak, mondjuk hamar abba is hagyták..😅 De ilyet, amit a kérdező írt, még sehol sem tapasztaltam.
dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!