Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha találkoznátok...

Mit tennétek, ha találkoznátok most a gyerekkori énetekkel? És vajon ő mit reagálna erre?

Figyelt kérdés
Én csak megölelném.

dec. 28. 15:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Énekelnék vele :)
dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Integetnék neki, bár lehet inkább csak csendben figyelném hogy ne lásson.

Tartanék az időparadoxontól, hogy bármilyen beavatkozás megzavarná a jelent és jövőt.

dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok le kérlek, hogy most hány évesek vagytok és hány éves énetekkel találkoznátok.
dec. 28. 15:12
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondanám neki, hogy ha kamasz leszel állj neki sportolni. Ne hagyd, hogy meghízz.
dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. 34 éves és olyan 6-7 évesen.
dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Lehetőleg úgy próbálok visszamenni a jelenembe, hogy ne vegyen észre.

Sok rossz dolog történt velem kicsiként is, de ha azok nem történnek meg, akkor elég naivan élném az életem. Szóval jó hogy azok megtörténtek, történjenek is meg.

dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%
Mótvá
dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori énem: "Eh, azt hittem,szebb leszek felnőttként" :D
dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is megölelném. Nem volt könnyű gyerekkorom. Akkor szembesültem vele, amikor született egy kislányom. Sokszor érzem magamat benne és amikor átölelem, mintha magamat ölelném. Nagyon sok mindentől megóvtam, amitől engem nem óvtak meg, nem is figyeltek rám. De sajnos tudom, hogy rengeteg hibát elkövettem így is.
dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

2

Szerintem vonatkoztassunk el az időparadoxontól, tegyük fel hogy az nincs. Így mit tennél, tennétek?

9

Ez gyönyörű. Ha van kedved, esetleg beszélhetnénk privátban is erről.

dec. 28. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!