Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből tudod, hogy valaki...

Miből tudod, hogy valaki szeret (aka szeretetnyelv)?

Figyelt kérdés
dec. 28. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetteiből 🤔
dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"(aka szeretetnyelv)"


A legnehezebb helyzetekben is ott áll melletted, veled-mint a cövek, és minden cselekedetből érezni a sajátos szeretetét. Nem a maga szája ize szerint ad-hogy neki mi a jó, hanem azt nézi-nekem mi a jó, nekem hogy lesz jobb, hogy tud engem emelni-és nem magát rajtam keresztül. Nem "csacsog meg eljátsza a pozitiv kisugárzást-aztán bottal ütheted a nyomát ha komoly segítségre van szüksége a másik félnek).

dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból tudod leszürni, hogy az illető szeret-e téged, vagy szinészkedik, hogy emel-e téged, tudja e a saját korlátait legyőzni érted, nem csak melletted van és bólógat mikor siker van, meg rögtön magának érzi, miközben te érted el-nélküle az eredményt... Hanem láthatatlanul hozzájárul, hogy neked sikered legyen. Ha olyan emberrel találkozol akinek egy párkapcsolatban mindig ő áll az elején, és te majd csak utána következel, amikor éppen lesz rád ideje a "sok teendője" mellett, az az ember téged nem szeret. Az egyes egyedül önmagát szereti és lényegtelen ki van mellette, csak az legyen a lényeg: hogy pénze legyen, vagy használni tudjon téged a céljai elérése érdekében.
dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

#3:

"Ha olyan emberrel találkozol akinek egy párkapcsolatban mindig ő áll az elején, és te majd csak utána következel, amikor éppen lesz rád ideje a "sok teendője" mellett, az az ember téged nem szeret. Az egyes egyedül önmagát szereti és lényegtelen ki van mellette, csak az legyen a lényeg: hogy pénze legyen, vagy használni tudjon téged a céljai elérése érdekében."


Ez mekkora igazság! Nekem egy ilyen emberre ment rá 5 év az életemből. Saját bőrömön tapasztaltam meg hogy mennyire igazad van. Mikor nekem kellett volna a segítség akkor az illető rögtön elfordult tőlem. Ő csak saját magát szerette.

dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elviseli a brutál kiakadádaimat és pesszimizmusomat, illetve hogy ne kelljen elviselnie próbál felvidítani, vagy legalábbis kellemesebbé tenni az élményt, amin kiakadtam.


Igen, csak a szüleim. 🤣

dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Időt szán rám.
dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor akkor is mellettem van, amikor szarban/szarul vagyok.
dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha bicajjal megyek randira, és nem ráz le. :D
dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, érzem.
dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!