Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről a beszélget...

Mit gondolsz erről a beszélgetésről Csernus doki és a drog?

Figyelt kérdés

[link]


Mivel bevalotta hogy heroinozott ezért szerintem nem mondd hülyeséget.


dec. 29. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt volt egy videó, ahol az Ő heroin fogyasztásáról volt szó, és Csernus akkor ott bevallotta, hogy a heroinról nem lehet teljesen leszokni. Vannak időszakok, amikor nem használja, és előjönnek azok az idők amikor muszáj valamit beszedni-e, neki vagy más drogosnak. Mellette totál alkoholista, ezt is bevallotta több alkalommal is.

Sok embernek segített és remek könyveket írt, de saját magán még sem tudott segíteni.

Jelenleg Eger mellett él, és van neki egy kis háza, ahol borászata van.

dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én attól vagyok ki, hogy minden függőséget egy kalap alá vesz.

Sosem heroinoztam, még csak ki sem próbáltam. Ellenben próbáltam sokminden mást, és egy darabig, kb. 3 évig masszívan minden nap berúgásig ittam. Úgy hagytam abba, hogy egyik napról a másikra (amit ő nem ajánl, mert delírium), alkoholon kívül meg más drognak igazából sosem voltam a függője, csak szerettem hébe-hóba feldobni vele a hangulatot.

Mindenre a saját receptjét húzza rá. Nem, nem feltétlen kell rehabra menni. Nem is kell teljesen absztinensnek lenni - én a mai napig van, hogy ha elmegyek barátokkal, akkor megiszok párat, akár be is baszok, vagy pl. most karácsonykor ocsortányra pálinkáztuk magunkat faterral, aminek hajnal fél ötkor lett vége, mikor én kimentem a vasútállomásra, és felszálltam az első vonatra, én a többire nem emlékszem, a Keletiben ébredtem egy sörrel a kezemben, amit nem én vettem, gőzöm sincs, hogy került hozzám, de lehúztam, hazamentem, kialudtam, és azóta egyszer ittam, tegnap, két pohár bort, egy gyertyafényes vacsora mellé, amivel a kedvesem lepett meg. Eszembe nem jutott volna többet inni, nem is kívántam.

Teljesen más. Én az alkoholról először fűvel próbáltam leszokni, és tök jó a fű, szeretem, meg minden, de nem az én választásom. Sosem fogok évi négynél többször betépni (pedig kva jó és nagyon vicces). Az MDMA-tól olyan euforia járt át, mint még soha, jelenleg is van egy pirula otthon, amit különleges alkalomra tartogatok, de ez sem olyasmi, amit minden nap csinálnék.

Bármennyire is elismerem az intelligenciáját, bármennyi embernek is segített, szerintem túlságosan is csak magából indul ki.

Arra viszont büszke vagyok, hogy egy olyan országban élek, ahol egy toxikológus celebritás tudott lenni.

dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!