Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nem hülyeség, ha valaki...

Az nem hülyeség, ha valaki nyugaton gyári munkásként dolgozik, de mikor hazajön lízingelt autóval próbál felvágni, hogy milyen jól megy neki?

Figyelt kérdés
Múltkor utaztam telekocsival egy Bajoroszágban dolgozó magyarral. Mesélte, hogy már 12 éve kint él és eleinte a BMW gyárban dolgozott sormunkásként, most valami raktáros lett. Németül azt mondta olyan B1 szinten tanult meg, a barátai főleg magyarok és még néhány külföldi. Viszont azt is mondta mikor kijött megmondta otthon a haveroknak egy év múlva BMW-vel fog hazajönni. Nem hittek neki, de végül lízingelt BMW-vel sikerült neki és rácsodálkoztak. Én nem értem ezt a furcsa proli mentalitást, hogy miért kell menőzni ilyenekkel. Ha azt nézzük ő a kinti társadalomban csak egy alsóközép szinten van, a németek nem is állnak vele szóba, ha nem tudja olyan szinten a nyelvet és olyan munkát csinál, amit a helyiek már nem akarnak. Mégis azt kell mutatni az otthoniaknak, hogy kint milyen menő minden és kolbászból van a kerítés.

dec. 29. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2-es, ja azért járunk haza, hogy az irigy senkik előtt felvágjunk - véletlenül sem azért, mert itt él a családunk.


Te ennyire egyszerű vagy???

dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10, Viszont az alberleted is 5x dragabb mint MO-n, csak ezt a részét már nem reklamozza senki.
jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!