Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem, hogy mindig...

Mi a baj velem, hogy mindig eltudom foglalni magam, sosem unatkozok?

Figyelt kérdés
Sokan írják a neten, hogy unatkoznak és néha rólam is feltételezik, de soha nem volt olyan, hogy unatkoztam volna. Miért van ez? Ennek nem igazán örülök, mert jobb lenne, ha néha több szabadidőm lenne a hobbijaimra és egyszerűen elképzelni net tudom, hogy lehet az, hogy valaki unatkozik. Mindig látok valami teendőt, munka, tanulás, házimunka, hobbi, stb, sose volt, hogy ne tudtam volna mit csinálni. Miért működök így? Vannak mások hasonlóan? Milyen amikor valaki unatkozik, hogy lehet, hogy nem tudja semmivel lefoglalni magát?
dec. 30. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki, hogy mindig lekot valami, ez nem baj.
dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Te inkább kioktatni akarsz, mint okokat keresni. Villogtatod, hogy "nini, nézzétek én bezzeg jól csinálom."

Marha vicces figurákkal van tele ez az oldal.

dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
2es, azert van arnyoldala is ennek! sose pihen, lazit rendesen, menekul a jelen es onmaga elol, nincs kenyelmes elete ahol megteheti, hogy napokig, hetekig csak elvezze a munkaja gyumolcset
dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A családos embernél mindig az van mint amit írsz kérdező, szingliknél van az, hogy tiptop már minden körülötte, és utána rászakad a magány. Ha meg van egy titkos kapcsolata, akkor a magányon kívül még nehezebb, mert képtelen elvonatkoztatni az egyedüliségtől, míg a másik a családjával. A lelke miatt meg leblokkolva minden érdeklődését elveszítí minden felé, csak azt várja, hogy teljen az idő, jöjjenek a munkás napok...
dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as, nettó marhaságokat írtál. Már miért "menekül a jelen és önmaga elől" valaki, ha unatkozás helyett csinál inkább valamit? Úgy mondod, mintha ez valami kín lenne. Nekem pl. csak van egy csomó kreatív hobbim, amit szeretek csinálni, mindig van valami ötletem.

Miért kéne aktívan unatkozni, hogy pihenj? Nem értelek. Nekem az olvasás, festés, horgolás tök ellazító.

dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kitana. ***** válasza:
35%
Takarítással meg ilyesmikkel bárki el tudná magát foglalni akármikor, csak ez mondjuk nálam nem öli meg az unalmat, mert takarítani is rohadt unalmas, nem erre gondolnak az emberek, hogy náluk csillog az egész lakás és már kész a hatfogásos vacsora, azért unatkoznak. Hanem nekik szimplán nincs olyan hobbijuk, ami igazi hobbi, nem pedig csak időelbszás, ezért nem tudnak magukkal mit kezdeni.
dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2: Nem vagyok az a tipus. Annak örülnék, ha néha kicsit én is tudnék unatkozni, de nekem valamiért sose sikerült.

3: Szeretem amiket csinálok, nem menekülök. Az árnyoldala az, hogy túlzsúfolom magam.

4: Szingli vagyok teljesen pár éve és jól érzem magam így, nem érzem magányosnak magam, rengeteg érdekes dolog van az életben ami leköt. De próbálom megérteni, hogy mások hogyan éreznek.

6: Érdekes, nem érzem unalmasnak a házimunkákat, teljesen elterelik a figyelmem. Persze van köztük olyan amit nem szeretek és azt nem szívesen csinálom. A tanulás is motivál és lelkesít. Korábban tanultam olyat, ami nem érdekelt és valóban lehangolt, mert nem éreztem általa az előrelépést.

Leírhatja bárki ki mit gondol, szeretném jobban érteni magamat is és másokat is.

dec. 30. 17:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!