Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadjátok ha valaki homosze...

Elfogadjátok ha valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés

dec. 30. 21:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
El
dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek meleget, vagy csak nem tudok róla.
dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Én elfogadom, csak ne erőltessék rám minden pillanatban.. mármint én sem sorolom, hogy heteroszexuális vagyok meg csinálok illetlen dolgokat, meg nem is vonulok fel. Másnak sem kellene..
dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

....illetve csaj meleget igen, de ő meg tuti férfigyűlölő.

Őt nem kedvelem.

dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Engem a melegek sose zavartak. De az nagyon, hogy ezt ki kell emelni külön ha valaki meleg, sőt büszkének kell lenni rá :D Ha azt akarják elérni, hogy a melegeket ugyanúgy kezeljük, mint a heterókat, akkor lehet hogy ugyanúgy is kellene viselkedniük.
dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

El.


De az érdekes, hogy heteroszexuálisoknál sosem merül fel, hogy ránkerőltetnék, vagy hogy probléma lenne, ha tudjuk róluk, hogy heterók...

dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy rám az semmilyen hatással nincs, hogy egy adott ember kivel mit csinál a négy fal között, szóval miért is zavarna, miért is ne fogadnám el? Mindenki azt csinál privát helyen, amit akar. Engem nem zavar. Amikor egy pár falja magát nyilvános helyen, az mindenhogy zavaró és illetlen, mindegy hogy homoszexuális párról van szó vagy nem. Viszont az, hogy ki mit csinál otthon, privát helyen, ahhoz szerintem másnak nincs köze és mivel magánügy, ezért másokra nincs is ez hatással.
dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
* amikor egy pár falja egymást
dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Metionin ***** válasza:
100%
Persze. Nem is az elfogadom a jó szó, hanem tudomásul veszem, felfogom, hogy igen, van ilyen. És akkor mi van? Ahogy apám mondta volt, elfogadni a halált kell. Más ember magánügyeihez semmi közünk. Nekem ez olyan, mint hogy valakinek barna szeme vagy B a vércsoportja.
dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Ezen nincs mit elfogadni, vagy nem elfogadni, ez olyan, mintha az lenne a kérdés, hogy elfogadom-e, hogy valaki balkezes. Ha valaki homoszexuális, az egyetlen egy (amúgy az én életemre nézve semmit sem befolyásoló) tulajdonsága a sok közül.

Vannak meleg barátaim, van meleg rokonom is, pont olyan emberek, mint akárki más.

dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!