Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van azzal màs is úgy hogy...

Van azzal màs is úgy hogy ebben az időszakban Szilveszter,Újév kerüli az embereket,tàrsasàgot hogy ne kérdezgessék: Hol újévezel?

Figyelt kérdés

Szàmomra ez a kérdés megterhelő,mivel nem megyek sehova.A legtöbb embert most inkàbb kerülöm a héten még el nem múlik ez az újévi őrület.Nem vagyok depis,de kicsit bànt,persze nem fogok beleroppani🙂Azt nem àllítom hogy pont nem talàlkoztam senkivel.Voltam a héten kàvézóban,tegnap pàr óràt sétàltunk egy baràtnőmmel,este meglàtogattam az anyàm korabeli ismerősnőmet a màsodik anyàmat.Most azért nincs kedvem összefutni màsokkal mert rögtön jön a kérdés hol újévezel/ hol újéveztél? Nem tudom mire jó ezt megkérdezni.A lànyos tàrsasàggal se jövök össze az ünnepek utàn közös koccintàsra megszokàsból ott is mindenki majd jön a kérdéssel és nincs kedvem erre vàlaszolni,ahhoz se hogy megkérdezzék.Ők valószínű mennek valahova,én nem.Nem akarom hogy lesajnàljanak.Meg évente alig talàlkozunk 2-3x.Ez nem baràtsàg.Abból a tàrsasàgból egy valakivel van rendszeres talàlkozàsom.A màsik akivel volt október óta nem talàlkozunk,elvileg ő megszakította velem a kapcsolatot,bàr írt azóta sablonosan de egy szóval se mondta hogy nem úgy gondolta vagy tisztàznà a kapcsolatot.Sebeket hagyott bennem.Tisztàzàs nélkül nem tenne jót a vele való talàlka.

Pont elég lesz szerdàn ha a kolléga vagy a kolléganők megkérdezik.Közülük az egyik az idős kolleganő biztos megkérdezi.Majd elütöm azzal hogy vacsoràn voltam.Nem nagyon szeretem a kifogàsokat.


dec. 31. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínos ha egyedül töltöd
dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Idén először én is itthon maradok, szükségem van a pihenésre, feltöltődésre és nem vágyok most sok ember társaságára, zajongására.

Simán elmondom ezt bárkinek ha kérdezi.

Akinek baja van ezzel, az az ő baja.

dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kerülöm, csak itthon vagyok.

Buli, zajongás, ordítozás: ezek nagyon nem hiányoznak.

Egyébként nem érdekel hogy mások mit gondolnak.

dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es igazad van.Felfogas kerdese.Valoszinu bennem kis szalka ez,azert zavar.
dec. 31. 11:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!