Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem nincsenek meg a...

Úgy érzem nincsenek meg a fontosabb érzelmeim. Ha nem azzal kötöm le magam amit szeretek csinálni egy idegen testbe zárt egyénnek érzem magam. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Kb. 14 éves koromba kezdődött, hogy érdeklődésemet vesztem egyes dolgok iránt, lányok, sport, barátok és hasonlók..

Odáig fajult a dolog, hogy nem érzem magamat "saját magamnak".

Nincs bennem semmi iránt megbánás, vagy szeretet, ha bárki halna meg körülöttem nem érzem úgy hogy érdekelne.. Pillanatnyi boldogság és örömöm van, de nincs maradandó mintha olvasnék egy viccet, vagy filmben látnék egy vicces jelenetet, akkor boldog vagyok és jól érzem magam de csak addig a 10 mp.-ig. Nem érdekel semmi azon kívül hogy számítógépezek-e. Ha számítógépezek tudom hogy én én vagyok, de amint felkelek egy teljesen más embernek érzem magam.. Mintha egy idegen életét élném, furcsa kezek, lábak, test, arc, de mégis tudom hogy az enyém, de nem akarom, hogy az enyém legyen és nem bírom elfogadni, hogy az enyém. Nem akarok norma lenni, hogy azt kérjem amit kapok, azt akarok kapni amit kérek ebből kifolyólag utálom a világot. A családom sose volt jó, apám verte anyámat, késsel kergette stb. Nem viltak barátaim se csak 5-6 évvel idősebb srácok. Csak a számítógéoezés maradt nekem, mert senki nem foglslkozott velem. Szüleim se fordítottak rám sok időt, még mindig együtt vsnnak, de nem értem miért.. Mindig veszekednek szerintem ők se normáliasak, akár csak én.. De mindig eljátszák hogy minden rendben.. 30perxes ordibálás után 2 percre rá tök nyugodtak és mintha misem történt volna. Ettől kiráz a hideg és képtelen vagyok elviselni, gyakran az öngyilkossági gondolatokksl fekszem, vagy cyak azon kspom magam hogy megint ezen jár az eszem. Irritál a vilegban szinte minden, hogy léteznek olyan emberek akik országot irányítanak és csak szenvedés van belőle.. pl. háború, gyilkosságok, irritál és nem bírom elfogadni.. Egyszerüen semmi nem nyugtat meg ha ilyenek jutnak eszembe. Van egy pár dolog még de nem akarom égetni jobban magam, de valamit mondjatok mert nem bírom sokáig..


Bocsi a hibákert és ha nem összeszedett, ahogy jött úgy írtam erről a vacak telefonról..


21/F



dec. 31. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz baratokat
dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, emellett pedig lehet, hogy van valamilyen személyiségzavarod.
jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A magyar pogányság pont így néz ki.
jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Bocsánatot kérek tőled, mert cinikus voltam. Valami igen jót akarok itt írni neked, fogadó vagy?
jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Na , mégis írok egy keveset neked. Tudom a jó megoldást a számodra, én még nálad is roszabb helyzetben voltam. De már jóban vagyok, és leszek. is. Kell neked a mindenható szerető ISTEN, aki az ember életében a rosszat jóra, szépre, élhetőre tudja fordítani? Ha kell, jelezd ide, és válaszolok neked.
jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!