Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más szerint is a legtöbb...

Más szerint is a legtöbb szemüveges ember szemüveg nélkül ronda?

Figyelt kérdés

jan. 3. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én pont szemüveg nélkül vagyok szebb. ☺️
jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem lattam még olyaz aki szemüveggel nézne ki jobban.


Anya szokta mondani hogy felveszi a szemüvegét mert az valahol takarja a fáradt karikás szemét meg vmi szép eretet ad az arcvonalainak, igazábol ő se szebb szemuveggel de mivel a szemüveggel jobban erzi magát es szebbnek okosabbnak vagy megnyerobbnek magabiztosabbnak, inkább ez jön át amitől sugárzóbb üdébbnek hat.

jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*keretet ad
jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek szép arcú szemüveges embereket is, hogy függene ez össze🤣Csak rondáknak lehet rossz szeme? Van olyan, aki szemüveggel szebb és olyan is, aki anélkül.
jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak az van, hogy megszokod szemüveggel, és mikor leveszi, akkor fura, és azért látod csúnyábbnak:)
jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
71%
Nem ronda ,csak egy jó szemüveg sokat dob az arcon ahogyan a jó smink vagy frizura! Azonban egy ügyetlenül megválasztott darab előnytelenné is teheti !
jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont szemüveggel rondák.
jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem jó szemüveg jót tesz. Most már el sem tudnám képzelni magamat szemüveg nélkül. Szex közben páromnak is furcsa.


35/F

jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Én szép nőként szemüveggel vagyok szar
jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok szemüveg egy kicsit felnagyítja az ember szemét, és ha ezt a látványt szoktad meg, furcsa lesz normál méretben, de attól még nem rondább, mint szemüveggel.
febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!