Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeled, hogy az életben...

Hogy kezeled, hogy az életben semmilyen konfliktusod nincs, itt a neten meg....?

Figyelt kérdés

Kérdezem azoktól, akik szintén így vannak, nincs semmilyen konfliktus, összetűzés, mindenki elvan melletted, kb ferde szemmel se mernek rádnézni.

Itt a neten meg, sokszor arctalanul ütnek, rúgnak, vágnak, harapnak. :)


jan. 6. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én a netes támadást egyáltalán nem veszem fel, bármekkora beszólás is. Arra gondolok, hogy valami élet nélküli nyominger, akinek ennyi az öröme, hogy neten beszól arc nélkül másoknak. Ha esetleg ír mondjuk itt privátot, azonnal tiltom és tojom le.
jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nem írok ki kèrdèseket ide, facebookon se posztolgatok. Nincs kedvem ezekkel foglalkozni.

Règen leálltam vitázni de semmi èrtelme nem volt.

jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon kívül gyakorlatilag mostmár semmilyen szinten nem nyilvánulok meg online, itt meg olyan mélyen van a szint, hogy nem tudom felvenni, ha valaki beszól
jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a net marad a passzív-agresszívak gyűjtőhelye.
jan. 7. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, engem eleinte zavart, de akkor még alig voltam több, mint 18. Már akkoriban is csak ezen az oldalon értek ilyesfajta atrocitások, máshol nem, pedig több helyen/fórumon aktív voltam. Jó, azért FB-n nem, azt mindig kerültem :D

Azóta eltelt 5-6 év, már nem is vagyok máshol aktív, itt pedig már engem sem zavar. Ahogy előttem is írták, olyan alacsony a színvonal, hogy már fel sem veszem, amikor bunkóznak velem, általában. Van 1-2 kivétel, de az sem tart sokáig.

jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!