Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlagos ember nagyjából...

Egy átlagos ember nagyjából mennyit sír?

Figyelt kérdés

Mint ahogy elhangzik a fő kérdésben is,szerintetek milyen időközönként mondható egy sírás átlagosnak?


Mi párommal két véglet vagyunk, ő legutóbb 20 éve sírt , én meg szerintem hónap elején.(Huszas éveinkben járunk)


Ez kapcsán jött fel a kérdés bennünk,hogy melyik állhat közelebb az àtlagoshoz?



jan. 10. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Naponta 2x
Hetente
Havonta
Félévente
Évente
Több évtizede
Soha
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ez igazából csak az adott ember lelkiállapotától függ..


Én nagyon régen sírtam és nem is biztos, hogy "tudnék.." de nem is vagyok érzelmi helyzetekben.. Szóval így könnyű "elzárni" magamban mindent ami esetleg fáj.


De szerintem erre egyébként nincs opcionális idő..

jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%
Szerintem nagyban függ hogy milyen sírásról is beszélünk így kezdetben. Szomorúság/öröm/fránya por s parlagfű? Also, párodnál lehetnek méleybb érzelmi problémák is ha nem sír sokat... saját tapsztalat
jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kitana. ***** válasza:
26%

Én nem szoktam gyakran sírni, de okom sincs rá általában, amúgy simán elsírom magamat, ha van. Legutóbb múlt héten sírtam valamin, amin normális esetben csak mérges lettem volna, de épp menstruáció előtti napokban voltam, olyankor meg könnyebb azért, úgy már sírtam amiatt is rendesen, ömlő könnyekkel, hogy nem volt otthon tej reggel a kávémhoz. Múlt hét előtt utoljára talán fél éve sírtam.

Szerintem ez teljesen változó, mi a normális vagy átlagos, valaki, akinek tele van problémákkal az élete, gondolom gyakrabban sír, mint az, akinek kevésbé, de az is emberfüggő, ki hogyan reagál ezekre.

jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Én mindennap, de ez nem átlagos :D
jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az se mindegy, hogy férfi vagy nő. A nők gyakrabban, és könnyebben sírnak.

Én gyakran kerülök érzelmi hullámokba, havonta tuti sírok. Férjem meg 10 év alatt 1x sírt normálisan egy haláleset miatt, meg 3x könnyezett picit. (2x örömében, meg 1x idegesség miatt)

jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!