Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hszi Csin-ping kínai elnök...

Hszi Csin-ping kínai elnök vajon milyen ember lehet magánemberként és te pl. leülnél vele sörözni és dumálni?

Figyelt kérdés

jan. 10. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem ülnék le. Nem szeretem se a sört, se a diktátorokat.
jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én leülnék vele is, Orbánnal is, és a Fehérorosz elnökkel is sörözni.
jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hollófernyiges ***** válasza:
66%
Nem tudok kínaiul.
jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Egy ilyen mocskos gazemberrel semmiképpen. Üljön le Orbánnal, az az ő társasága.
jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
#3 Önnek nem is kell André urunk, így is 100%, hogy ön lesz a miniszterelnök 2026-ban! :-)
jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Semmiképpen. Egy kategória Orbánnal, Putyinnal, Luksenkával, Trumppal, Erdogánnal. Nem sörözgetek semmiházi bolond diktátorokkal.
jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jártam Kínában, kíváncsivá tett. Én leülnék egy sörre az elnökkel.
jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Tönkretesz mindent maga körül. Az ujgurok kínzása is szörnyűség. Én az ujgurok ősi - még az iszlám kor előtti samanisztikus korról is nyomokat őrző kultúráját igyekezném megóvni, és persze őket magukat is. Kínának a korábbi elnök alatt valaha volt egy picit a saját kis népeivel szemben odafigyelőbb múltja is (igaz, nem eléggé, tunguz kisnépeknél voltak kisebb kultúramentő törekvések), így megpróbálnám ezt példaképp felhozni. A kommunizmus gyökerei engem is érdekelnek, de ez inkább néprajzi jellegű érdeklődés nálam, és inkább az őskommunizmusra, meg utopikus gondolkodásra terjed ki nálam. A nagy nemzetállami, birodalmi, asszimilálási dolgok engem nem érdekelnek. Hszi elnököt ezek közül az engem érdeklő témák közül talán egyedül csak a társadalmi egyenlőség gondolata érdekli valamennyire. Ez is fontos, de önmagában kevés, mindeneetre ezen a nyomon lehet hogy kérdeznék pár dolgot az ő vízióiról, jövőképéről. Nem hiszek a mai értelemben körvonalzódó kínai kommunizmusban, se a koreai elnök félfasizmusában. Ezek ilyen darabos, erőszakos, modernkedős marhaságok. Bizonyos grassroot fajta kommunizmus az, ami érdekel, de ahhoz tudás és sok tanulás kell.
jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(mármint az észak-koreai elnökében)


Lukasenka régebben érdekelt, mivel oszága látszólag elkerülte be a magyar rendszerváltás csapdáját: a társadalom közönyössé válását, és visszahullását egy NER-féle stae capture állapotába. Ezért korábban próbáltam olvasgatni róla. Sajnos valójában Lukasenka sem építette fel az igazi kommunizmust, ami meglátszik azon is, hogy a legelesettebbek, a hajléktalanok sorsa az ő rendszere alatt is a megalztatások sora volt. Mára meg végkép az orosz imperializmus bábjává vált.

jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem iszom alkoholt, amúgy is utálom azt a gonosz megalomán kommunista micimackót.
jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!