Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely telefonálási szokás...

Mely telefonálási szokás idegesítő számodra?

Figyelt kérdés

1.Sètálgat nyilvános helyen kihangosítva (távolsági) beszèlgetèst folytat a telefonnal amit alig hall ès ordít bele mintha egy vajaskenyèrrel veszekedne!



2.Kihangosítva beszèlget a parkolóban az atórádión keresztül max basszus hangerőn ,mindenki hallja a privát beszèlgetèst azis aki nemakarja!



3.Felveszi a telefont ès olyan iramba kezd beszèlgetni veled mintha amúgy abszolult nem lenne idelye rád ès másodperc alapra fizetne!



4.Rádnèz kèrdőn ès elkezd beszèlgetni fülèben a headsettel anèlkül hogy amúgy tudnád már règ nem is veled beszèlget. ès válaszolsz!


5.Nyilvános helyen benzikúton a wc-ben beszèlgetèst kezdemènyez hozzád ,majd mikor minden kèrdèsre válaszolsz közli fennhangon hogy várjál már itt egy hülye a mellettem lèvő boxba aki magyaráz.


Szerintetek melyik a legidegesítőbb?

Vagy van mèg hasonló?



jan. 11. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt utálom, ha engem hívnak telefonon, úgy amúgy egyáltalán nem érdekel, hogy ki mennyire hangosítja ki a telefonját, mert nem érdekel mások magán beszélgetése.
jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen az 1. És annak egy súlyosbított verziója, amikor mindez a tömegközlekedésen történik. Van amikor átok, ha otthonfelejtem a fejhallgatómat. És többnyire ezek az ordítók a legbutább emberek, nagyon otromba életük és gondolataik vannak. Aztán az egész busz azt hallgatja fél órán át.
jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, amikor wc re is elmegy közben és le is húzza. Hogy nen zavarja ez a beszélgető partnert? :D


Meg aki a munkahelyi konyhában telefonál és bemész oda és te vagy a f.asz mert be mertél menni miközben ő magánbeszélgetést folytat.


Vagy telefonál és emiatt csak integetve köszönsz neki ő meg gonoszan néz rád mintha ráüvöltöttél volna kb.

jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőn nagyon nevetek: vajaskenyérrel veszekedne. 🤣


Mind idegesítő, amit írtál.

Ami engem ezeknél is jobban, mikor ő hív engem, de állandóan máshoz szól a telefonon kívül, és mikor mondom, hogy hallom, most nem alkalmas, beszéljünk máskor, akkor bizonyítani akarja, hogy de, de, és vagy 1 percig tartja is, de aztán újra a mellette lévőhöz (is) kezd el beszélni.


Vagy amikor felhív, majd 2 mondat után közli, hogy 1) kihangosít, mert xy is itt van, beszélgessetek. 2) amúgy xy is itt van, odaadom neki. Basszus hát azért vettem fel a telefont, mert Ő hívott, akkor nem mással akarok beszélni, akkor hívjon a másik, vagy majd hívom ha kívákcsi vagyok rá.

jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia Dóri szia Laura várjál kicsit hangosabban mer nem hallak, itt vagyok a buszon nem hallak benneteket, várjál kihangosítalak, és kicsit beszéljetek tik is hangosabban ahogyan én is! Na mi a helyzet meséljetek!
jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Mikor fél oráig tart addig meg állok várok mikor figyel már rám pl a diri es mikor irja már alá ami nekem kell.
jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezek is nagyon jók felveszem őket a listára!
jan. 11. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bejönne pl.: egy intézménybe ügyet intézni, vagy egy boltba, de lóg a telóján. Hagyja addig abba, úgy rendezze a feladatát.
jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Sikítok a mintha vajaskenyérrel veszekedne hasonlaton :D Engem szerintem ez idegesít a legjobban, pláne, mikor tömegközlekedésen csinálja, túlordítja még a fejhallgatómat is, és nem, b+ nem érdekel, Szamanta kivel feküdt össze. Mert jellemzően ezek a szintű beszélgetések szoktak így zajlani. A parkolóban kihangosított autórádióról meg tudom, hogy itt most naaaagy biznisz történik. Szánalmas az is.

Ami még ferforralja a vérem, mikor látok embereket úgy fizetni a kasszánál, vagy rendelni kávézóban, gyorsétteremben, hogy telefonálnak közben... Hahó, az ott veled szemben egy ember. Legalább a minimális tiszteletet meg lehetne neki adni, hogy azt mondom annak, akivel beszélek, hogy "várj, tartsd egy kicsit, fizetek", és majd ha végeztem, folytatjuk a beszélgetést.

jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem toronymagasan az 1. szituáció idegesít a felsoroltak közül; szerintem egy ponton már ez tahóság is, tiszteletlen másokkal szemben.


Plusz:

buszon, egyéb tömegközlekedésen, úgy dönt az illető, kihangosítja a telefont, hogy onnantól kezdve mindkét fél úgy kiabálhasson tovább. A klasszikus eset, amikor már te érzed magad rosszul, kínosan, mert egyszerűen a szitu gáz, illetve a beszélgetésük témája, hangvétele is.

jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!