Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már intelkigens...

Találkoztatok már intelkigens manipulátorral?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, ideális esetben ki sem derül, hogy manipulátorral állsz szemben. De mégis! Tele vannak velük a filmek. Gyakran megjelennek, mint karakterek különféle törtenetekben, regenyekben stb. Én viszont még soha egy olyan emberrel sem találkoztam, akire minimálisan illene ez a fajta dolog. Na és ti?

jan. 15. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

" Én viszont még soha egy olyan emberrel sem találkoztam, akire minimálisan illene ez a fajta dolog."


Pedig lehet hogy találkoztál már többel is. Az a titok nyitja, hogy az igazán ügyes manipulátorról se te, se mások nem fogják tudni megmondani hogy ő manipulátor. Pontosan az ellenkezőjét fogja róla a többség gondolni, hogy ő egy nagyon jó ember. Hiszen ez áll az érdekében, és ezt hiteti el mindenkivel, őket is manipulálva ezzel a képpel.

jan. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok rosszindulatú manipulátorral találkoztam sajnos, egyiknél se ismertem fel a helyzetet eleinte, és volt is hogy bajba kerültem miatta. Vagy én nem vagyok elég szemfüles, vagy borzalmas emberismerő vagyok.
jan. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
En olyanokkal talalkoztam, akil imadtak magukrol azt a kepet sugarozni, hogy ok mekkora kulonleges emberismerok, igy jol tudnak maniupalni is... hozzateszem, nagyon ostoba, dr narcisztikus emberek voltak, tobbsegeben nok. Roluk nyilvan tudtam, hogy manipulalnak es eleg atlatszaok voltak, persze nem szembesitettem egyiket sem ezzel, mert ordenare pataliat tud csapni ilyenkor barmelyik. Csak ghostingoltam oket. Bar lenyegeben en is manipulaltam oket + a ghosting is annak szamit a vegen, mert egyik sem szamitott ra. Szoval vegulis mondhatjuk, hogy ok nem tudjak, hogy en tudtam roluk, h manipulalnak, ok viszont abszolut nem sejtettek, hogy en is, ugyhogy ironikus modon en voltam az intelligens manipulator, nem ok. :)
jan. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
A ghostingolásra is ugranak az ilyenek. Ha simán elfogadták hogy ghostingolgatsz, akkor nem nárcisztikusak. Ghostingolni minden esetben alávaló dolog, még ha valakit nárcisztikusnak tartasz, akkor is írhatsz az ő szintjén egy indoklást, feltéve ha nem az a célod hogy rosszul érezze magát. Viszont akkor te vagy a nárcisztikus, többé kevésbé.
jan. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon jól manipulál, az valamilyen szinten egy okos ember, mert aki tök süket, az nem fogja tudni hatékonyan manipulálni azt, akiben akár egy kis figyelmesség is van.
jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos au egyik ismerősöm nagy manipulátor, de mellé konkrétan annyira buta, mint egy kiszáradt hintaló. A saját történeteibe is belegabalyodik, és annyi baromságot hord össze, hogy már másoknak ciki. Ha ilyemsivel próbálkozik lebukik azonnal, de ha előadja az érzelmi manipulációját, az megy neki, mert annyira szerencsétlen, hogy aki nem ismeri, az megsajnálja egy időre.
jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Igen, olyanokra gondolok én is, mint amit a 6. leírt.

#4-nek: nem fogadták el, mert próbáltak keresni utána, csak nem reagáltam rá. Lehet, hogy alávaló dolog, de megérdemelték mind, volt ismerőseimről rokonaimról van szó, nem párkapcsolatról, mindegyik keverte a szart mögöttem és súlyosan visszaéltek a bizalmammal. Végülis lehet, hogy én is narcisztikus vagyok, de nem az a pathológiás típus.

jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intelligens nem volt annyira, de manipulator az nagyon.
jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!