Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai prűd világban az uszoda,...

A mai prűd világban az uszoda, fürdő öltözői zuhanyzójában hogyan zuhanyozol: fürdőruhában, vagy a nélkül? Kort és nemet is írj!

Figyelt kérdés
uszoda, fürdő, zuhanyzó

jan. 17. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
49%
#10 francba, hogy nem koedukáltak az öltözők🤣
jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kérdés, ma tényleg egyfelől annyi a meztelenkedés, másfelől meg megy a kétségbeesés, az uszodai zuhany, az orvosi vizsgálat, meg a tesi öltöző kapcsán. Szerintem a kettő összefügg. Hogy az ártatlan, másról szóló helyzetben is, a saját túlérzékeny fantáziájuk, mást beleképzelő gondolataik miatt, a megítéléstől félnek sokan.
jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
57%
Én max fürdőruhában mostam le magam mindig (ha muszáj volt) , és a közös öltözés meg zuhanyzás a halálom. Konditerem után is inkább hazamegyek zuhanyozni, mint idegenek között/ után használjak tusolót. Ez biztos vmi kattanás, valszeg már nem fogom kínőni meg nem is akarom :D
jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
52%
Van egy jelenet az új baywatchban amin meglepődtem. Mikor cj meglepi a srácot aki pucéran zuhanyzik és a végén közli vele hogy ez koed zuhanyzó de mindenki fürdőruhában szokott ott zuhanyozni. Ez engem például meglepett lehet csak nálunk szokás magyarországon hogy ilyen helyeken levetkőzünk, mondjuk nem is koedukáltak a zuhanyzók.
jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
60%
Minek fürdeni? :D
jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
100%
Manapság virágkorukat élik a különféle félelmek, és az azokra való érzékenység. Ez odáig fajult, hogy tekintettel kell lennünk azokra, akik nem képesek elviselni más emberek látványát, vagy nem akarják, hogy más emberek lássák őket. Ha eleget teszünk az ilyen igényeknek, megerősítjük a mögöttük lapuló félelmet. Ez a félelemkultúra ördögi köre. A magam részéről eszembe se jutna ruhában tusolni, se otthon, se másutt, és nem érdekel, más mit gondol erről.
jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
100%

"tekintettel kell lennünk azokra, akik nem képesek elviselni más emberek látványát"


Én ilyenről még nem hallottam. Mármint van egy elvárt szeméremszint, de egyrészt ez nem érinti a textilben zuhanyozást, meg amúgy is inkább etikett, semmi köze fóbiákhoz. Vagy én maradtam le?

jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is abból fakad, hogy sokan túl fontosnak képzelik magukat. Senkit sem érdekel a meztelen testük. Főleg nem azonos neműek között. Mint ahogy az orvost sem érdekli, amikor már az sok ezredik meztelen testet látja.

Én mindig erre gondolok. :D

Öltözőben meg mindenki meztelen, amíg átöltözik, letusol. Nem leszel kakukktojás, nem fognak bámulni. Normális emberek a saját dolgukkal vannak elfoglalva és nem nézegetnek másokat, pláne nem nézegetik, hogy nézegeti-e őket valaki :D

jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
Nem járok uszodába, mert nem tudok úszni és dagadt is vagyok. Itthon meztelenül zuhanyozok.
jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 Kitana. ***** válasza:
50%
Én mondjuk sehogy, egy helyre szoktam járni évente egyszer, de kb 8 perc sétára van a fürdőtől a szállásunk, ott szoktam lezuhanyozni rendesen, mert akkor már hajat is mosok meg minden. Ha itthon járnék úszni, itt is van közeli opció, gondolom ugyanígy csinálnám.
jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!