Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha rájönnél, h...

Mit tennél, ha rájönnél, h rossz ember vagy?

Figyelt kérdés
jan. 20. 00:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Mitől lesz valaki "rossz ember"?


Én például nem gondolom magam annak, mert nem bántok senkit sem, de szerintem senki sem csak rossz vagy jó. Tudom, hogy vannak szélsőséges esetek és aki bántalmazza a családját vagy a párját ott is sokszor mentális probléma van az illetőnél ami nyilvánvalóan egyáltalán nem mentség arra amit tett, de gondolom nem volt ilyen az egész életében csak valami nagyon elromlott benne belül.


Én is sok olyat tettem amire nem vagyok büszke vagy ami miatt gondolhatnának rossz embernek, de például olyat nem, mint amit fentebb írtam. Ezért kérdeztem, hogy mitől lesz valaki "rossz".


Az ilyen általános dolgokat hagyjuk, hogy kétszínű meg napraforgó vagy megbízhatatlan, mert szinte biztos, hogy nem mindenkivel ilyen vagy ezek mellett azért biztos van rendesebb oldala is és nem egy puszta rosszindulat az illető.

jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát.. attol fugg mennyire rossz, meg hogy miben.
jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van hogy rosszul cselekszem, ahhoz hogy valaki igazán rossz, azaz gonosz ember legyen, ahhoz velejéig romlottnak kell lenni. Ebből egyébként nincsen sok, de ha ilyen lennék, akkor tudnék róla, és valószínű ez éltetne, ez vinne előre, okozna örömet.
jan. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmi. Én rossz ember vagyok, az lepne meg, ha jó lennék.
jan. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Próbálnék jobb emberré válni.
jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Hogy lehet rájönni erre egyszercsak? Bekamerázod a házat és látod a felvételen hogy álmodban egereket boncolsz a pincében vagy mi? Ilyen esetben az nem te vagy, nem a te személyiséged szerint cselekszel mert ébren eszedbe sem jutna ilyen.


Vagy arra gondolsz, hogy megismered mások nézőpontját, ami alapján az ő szemükben te rossz ember vagy? Ki nem szarja le? Magam szerint élem az életem, én definiálom hogy nekem mi a jó és a rossz, nem érdekel ezt mások minek látják.

jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Tudom,hogy gonosz és érzéketlen lettem.Szándékosan senkit nem akarok bántani,aki nekem se ártott.Véletlenül biztos megesik.De aki aljas velem,azzal én is az leszek.A legtöbbnél nem nehéz kitalálni mivel lehet megbántani.
jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
7 Amit te csinálsz az csak bosszú. Ha érzéketlen lennél azt se tudnád ki aljas veled, észre se vennéd. Meg vagy bántva aztán bosszút állsz össze vissza, mondjuk ha valaki letilt és azon nem tudsz, akkor helyette másokon.
jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem létezik ilyen. Ha belegondolsz, a belátható univerzum mértékeiben mérve az emberi faj, vagy éppen az egész galaxisunk statisztikailag nem is létezik. Hogy mi "jó" vagy "rossz", egy extrém szubjektív dolog. Még csak nem is univerzális, hiszen egy pókot, elefántot vagy fát sem kérdezhetsz meg, hogy jó ember vagy-e. A megítélésed a közvetlen környezeted függvénye, az viszont tetszőlegesen cserélhető.
jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben bosszú.Tiltottak már le nemrégiben,nem igen érdekel.Egy pár éves baratság volt.Semmilyen hatással nincs rám,hogy megszakadt.Köcsögösködni is csak akkor szoktam,ha olyan kedvem van.Amúgy legtöbbször nem érdekel ki mit árt nekem.Igaz,hogy nem zsigerből vafyok gonosz csak az évek soran lettem az;de attól még az vagyok.
jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!