Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ha az ember kiír...

Miért van az ha az ember kiír egy teljesen normális kérdést, egyből belekötnek?

Figyelt kérdés

ezt a kérdést én irtam ki es az egyik kötekedő bajnok meg is talált, elkezdett kötekedni, meg gyanusítgatni


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


jan. 22. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idén valami rengeteg lett az önjelölt igazságosztó kötekedő megmondóember. Pedig még csak január van, de ugyanezt látom máshol is.
jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán ignorálni kell az ilyet, ha nem reagálsz rá, azzal teszed a elgjobbat.
jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

gúny,rosszindulat,lejáratás mások előtt

Vannak emberek akik saját magukat csak ebben élik ki vagy produkciót csak ebben tudnak mutatni mások számára, hogy bohócot csinálnak belőle

jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez egy lejtmenetben lévő oldal, ami ideális platform a sok balfék számára, hogy levezesse a feszültséget, hiszen itt nem tudják pofán vágni.

Például fehér holló kategória a nyugodt, értelmes nő az oldalon. Csupa besavanyodott frusztrált (feltehetően titkárnő) jön fel kötekedni.


Azokat imádom, akik akkroa szereptévesztésben vannak, hogy megmondják, máskor kiírhatok-e egy ilyen kérdést, vagy hogy kivel kezdhetek kapcsolatot.

jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tavaly november-december óta hihetetlen mértékben megszaporodtak itt az ilyen emberek. Pedig előtte nem sokkal dicsértem meg az ittenieket, mert ilyesfajta viselkedésre előtte egy darabig csak elvétve volt példa.


Aki így viselkedik, ebben leli örömét, szabályosan felpörgeti, ha a másikat bánthatja. Sok a rosszindulatú ember, pláne ebben az országban, aki akkor van ereje teljében, ha a másikat bánthatja, főleg, ha az már eleve a padlón van.

Anonimitáson is elég szépen fel tudnak páran buzdulni, akkor pedig minden frusztrációjukat kiadják azon, aki rosszkor volt rossz helyen (ilyen szempontból legalábbis). A valóéletben is lehet, hogy ilyenek, az ő esetükben csupán "csak" felnagyítódik ez a viselkedés, de vannak olyanok, akik offline alig bírnak megszólalni, itt pedig játsszák az agyuk.

Itt a legnagyobb következmény a tiltás, amit ki tudnak játszani. A valóéletben, arccal, névvel és egyéb adatokkal már viszont komolyabb dolgokkal jár a helyzet, ott nem mernek így viselkedni.


És azt sem szabad elfelejteni, hogy az oldalon vannak olyan témák, ahol az ilyen frusztráltak halmozottan vannak jelen, sajnos, a családi kapcsolatok pont ilyen.



(nagyon halkan és zárójelben: volt már, hogy valaki bunkózott egy kérdés alatt egy rakat emberrel, egyszerűen olyan stílusban, hogy már én is jelentettem. Mások is, csak ők ki is írták. Csak érdekes módon a "jelentettelek!" kommentek törlődtek, a bicskanyitogatóak pedig ott maradtak, érintetlenül.. és ez nem egyedi eset volt.)

jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk sok energiát te sem fektettél bele a kérdésbe, hiszen részletezhetted is volta, mire is gondolsz pontosan.
jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Facebook csoportban tapasztalom ezt. Mindegyikben megvan az a néhány megmondóember.


Természetjárós csoport, szóval még csak nem is egy szélsőség vagy nem politika. Mégis megvan az a néhány megmondóember aki egy poszt, kérdés, gondolat esetén azonnal lecsap és szénné aláz, fennhangon verve a mellét, hogy márpedig neki van igaza egy általa generált, csak az ő fejében létező vitában.

jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!