Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember a környezetekb...

Van olyan ember a környezetekbe akit ha megláttok hánynotok kell tőle?

Figyelt kérdés

#csúnya #hányás #undor #ízlésficam #Gúnynév, dísztök #Mi a francért születtél meg?
jan. 22. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Leginkább a munkahelyemen van ilyen. Ha csak rágondolok felfordul a gyomrom.
jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Négy is. Keresztanyám, a nő anyja, keresztapám és az uncsitesóm.


Kemi, Kepi és cardiffi Eszti.

Így talán észhez térnek.


Öreganyám, öregapám, anyám teljesen jogosan szégyenkezett miattuk csak én nem MERTEM rájuk haragudni... nem baj...

jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Az ötödik a keresztanyám apja, ő elhunyt. Egy proli volt az öreg.
jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Egy volt munkatársam volt ilyen. Nem a külseje, hanem a személyisége miatt! Folyton beköpött mindenkit a főnöknek. Naponta e-maileket írt neki, ha történt valami, pedig ez nem szerepelt a feladatkörében! Érdekes dolog ez a kisugárzás, másokat is megkérdeztem, hogy mi a véleményük róla, és nagyon negatív válaszok jöttek. Az egyik nő azt mondta, hogy konkrétan hidegrázása van tőle. Ezen kívül ez az ember igen hisztérikus természet is volt férfi létére, egyszer kértek tőle egy apró segítséget, úgy reagálta le mint egy ovodás.... telkesen kikelt magából. Nagyon örültem, mikor közölték, hogy felmondott, és az utolsó 2 hetet tölti a cégnél. Hát az utolsó munkanapján nem pont vele küldtek ki egy helyre ellenőrizni. Ez épp elég nagy trauma volt nekem! Erre még be is akart próbálkozni nálam. Tisztán és érthetően közöltem vele, hogy van barátom. Akkor meg a barátomról kezdett faggatózni, meg hogy mennyire komoly a dolog. Persze mikor odaértünk is próbált udvarolni, mondta, hogy szép vagyok blabla... számomra nagyon kellemetlen élmény volt. Természetesen visszafogtam magam, és nem mutattam ki, hogy utálom. El tudod képzelni, mikor konkrétan undorodsz egy embertől, ő meg próbálkozik folyamatosan.... szegény incel.
jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédom, mert mindenbe bele akar szólni, azt hiszi mindenhez köze van, miközben önálló véleménye sincsen.


Egy volt barátnőm, aki egy társadalomnak megfelelni akaró instabarom volt.


Párom testvére, aki ott szívja le pénzzel a páromat, ahol tudja, pedig van bőven pénze.

jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van az utcánkban 2 instaliba, kacsaszájjal, 2 iker, ha meglátom az egyiket, elkap a hányinger pasasként.


Nem, nem azért, mert próbálkoztam náluk, kb akkor se jutott volna eszembe, ha ők vannak egyedül nők a földön.


Agyonkényeztetett, nekik mindent lehet típusú kiscsajok, végigdudálják az utcát, ha jönnek, mennek, és az a jó egyszerű parasztp.csa feje van mindkettőnek.

jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakiből egy ember hányingert vált ki, csak azért mert nem áll fel rá/nedvesedik be rá, és nem azért mert a másik ápolatlan lenne vagy súlyos szervi elváltozása lenne, akkor ott komoly gondok vannak. Nekem se tetszik rengeteg ember, például az idősek, de attól még nem fogok öklendezni tőlük.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, néhány osztálytársammal így vagyok. Azok a kis görcsök és a hozzájuk hasonlók a társadalom rákja, az ilyeneket minimum el kéne zárni véglegesen a többi élőlénytől. Semmi empátia nincs bennük, szórakozásból bántanak mindenkit akit tudnak, az ilyenek szoktak kiscicákat kínozni szabadidejükben. És mindenki letudja annyival, hogy jaj még fejlődnek, nem fogják fel mit tesznek (18-19 évesen?). Aztán meg ha megölnek/megerőszakolnak valakit, jön a suprised pikachu mém.

jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7-es, egyet értek veled a 2. bekezdéseddel!

Viszont ezt az "öklendezős" dolgot nem kell ennyire véresen komolyan venni. Nem kezdenek el szó szerint, ha meglátják azt az illetőt. :D

Inkább úgy kell érteni, hogy annyira ki nem állhatják azt a valakit, hogy már nem tudják szavakkal kifejezni.... ez a hányingerem van tőle--> átvitt értelem. Tehát kifejezetten rosszul vagy a társaságától. Ha meglátom "feláll a szőr a hátamon", és még van pár kifejezésünk erre. Igen is bizonyos viselkedéssel/cselekedetekkel ki tudják ezt váltani emberek a másikból !

jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Faluban lakik, szoval latasbol ismerem.

Szegeny sajnos fogyatekos, kozmunkas.

Buszon ha talalkozok vele, olyan szaga van, hogy ott helyben lehanyom…

jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Szoval azota ha tavolbol latom, azota is undort erzek
jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!