Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Álmodozás az élet megrontója?

Álmodozás az élet megrontója?

Figyelt kérdés
Normális ha én rendszeresen álmodozom, de nem a terveim megvalósulásán, hanem olyan dolgokon amelyek elérhetetlenek számomra az életben tudom, hogy nem fog teljesülni ezért álmodozom róla?

jan. 22. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Sokan szoktak. Ha nincsenek vágyaid, akkor mindened meg van, de az nem olyan jó, van egy kis varázsa a vágyakozásnak.
jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is sűrűn előfordul. De ha már úgy állsz hozzá, hogy úgyse fog soha akkor mindegy is.

Legutoljára kb. 2-3 hónapig ábrándoztam egy lányról/kapcsolatról ami nekem nagyon megfelelne. Na hát meg is kaptam, valami csoda folytán összejött de persze nem úgy sült el mint gondoltam. Sokat ábrándozok, hogy gondtalan milliárdos leszek nagymenő cégekkel, hátha ez is bejön.:D (ja és előtte is volt egy pár ábrándozásom ami megvalósult)

jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Normális, de semmi értelme nincsen.
jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ront meg semmit. Mindenki szokott kötetlenül álmodozni olyan dolgokról, amiknek nincsen valóságalapja és valós realitása.
jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk álmodozok én is valakiről aki tetszik de tudom, hogy nem fogunk összejönni a valóságban mivel mindkettőnknek párja van, de azért elképzelem, milyen lenne. Vagy arról, hogy híres énekesnő vagyok, de a valóságban gáz amilyen énekhangom van, szóval ilyen irreális képzelgések.

Azért kérdem normális ez, mert mi van ha kompenzálok valamit, és valami hiányzik az életemből, vagy hibbant vagyok, ha szeretem a párom, de mégis néha elképzelem magam egy egy pasival aki tetszik de a valóságban nem érdekel.

jan. 22. 22:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hibbant.

Csak ne vidd túlzásba egy kapcsolatban egy harmadik félről való ábrándozást mert kiszeretsz a párodból (vagy már meg is történt, ha másokról ábrándozol)

jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ugy mondanam, hogy a cel terv nelkul csak alom.
jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is sokat álmodoztam olyanról aztán mégis valóra vált.
jan. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is álmodozok egy lányról aki szeret kosarazni - eddig nekem is kosarat adott :) de nem adom fel! Azt hiszi, hogy van párom, szerintem ez is visszatartja.

Nem érzem, hogy bármit megrontana a mostani helyzetemben. Inkább csak ad a napoknak egy kis rózsaszínes aláfestést :)

jan. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen mert elmegy melletted az élet es vegig boldogtalan leszel
jan. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!