Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés szerelmesnek...

Milyen érzés szerelmesnek lenni? Még sosem voltam az. Hogy alakul ki?

Figyelt kérdés

Én valahogy úgy tudom elképzelni mintha a legjobb barátom lenne, de közben szexuálisan is vonzódom hozzá.

Ez mennyire helytálló?


Van itt valaki még aki a huszas évei elején sose volt szerelmes?



jan. 23. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezerszer voltam. Nagyon jó!

Több mint szexualitás!

Sokkal inkább a lényébe szeretsz bele!

A személyiségébe!

A szexuális vonzalom csak ráadás!

jan. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Akit kívánsz, abba nem feltétlenül leszel szerelmes.

Viszont aki megfog a személyiségével, abba bele tudsz szeretni.

jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit más érzés, mint amit írtál. Amíg egy barátoddal megoszthatod minden gondolatod, addig a szerelmed annyival több, hogy mindig eszedbejut. Olyankor is, amikor teljesen indokolatlan. Vagy például az általános boldogság: amikor nem vagytok elválasztva hosszú időre, de nem vagytok együtt, akkor is elnézőbb vagy másokkal, egyszerűen mert semmi sem számít, hiszen hamarosan találkozhattok. Amikor meg együtt vagytok, akkor megszűnik a világ, csak ő van. Egyszerűen észre sem veszed, hogy van kettőtökön kívül más is. Ha pedig úgy vagytok elválasztva, hogy sokáig, vagy nem ti akartátok, akkor fájóan hiányozni tud.

És a fentieken semmi sex sem volt. Az intimitás csak ezt a méginkább vele lenni dologra egy csodálatos válasz. A hab a tortán. Önmagában az aktus szerelem nélkül nem rossz, de egy egészen más minőség amikor nem sexeltek, hanem szeretkeztek.

Ezen kívül persze mindenki a maga módján élheti ezt meg, tehát lehet másnak más. Nekem ilyen.

jan. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Szar

Sose szeretett az akit en

Helyette nezhettem ahogy ossze vannak bujva az o szerelmével

jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szolovjov ***** válasza:
51%
Szerintem szörnyű. Megzavarja a gondolataidat, csak a hormonok játéka az egész, ami elmúlik pár hét alatt. Szerencsére csak kétszer kapott el 38 év alatt. Azóta vigyázok többé ne forduljon elő.
jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt nem te dontod el

Megtortenik es kesz

Amugy ensi igy vagyok vele hogy soha tobbet nem akarok

De ahhoz egy lakatlan szigeten kene elnem hogy sose lassak embert tobbé

jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy hülyeség.Hormonok játéka ahogy írták,meg belelátsz a másik emberbe mindenféle rózsaszín felhőket,ami csak a te fejedben létezik.Aztán meg jön a koppanás.
jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy kezdődik, hogy arra jössz rá, hiányzik valakinek a társasága és nem tudsz megnyugodni addig, amíg nem látod újra.
jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre jó meg rossz, jó mert felemel a talajról az érzés és csak vele álmodsz hogy együtt legyetek de rossz mert a gondolkodást kizárja, és ha csalódsz akkor jönn a depi
febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1,2,3 gyönyörűen leírta!


Amikor reggelenként ő az első gondolatod, minden tevékenységed közben rá gondolsz, és nehezen tudsz a dolgodra koncentrálni, akkor szerelmes vagy. Egész nap ő jár a fejedben, ha meglátod összeszorul a gyomrod, remeg a lábad, köszönni is alig bírsz neki, mert gombóc van a torkodban. Hülyén viselkedsz mellette, de máshol is, mert rá gondolsz egyfolytában. Este lefekvéskor is körülötte forognak a gondolataid. Nagyon vonzódsz hozzá.

És nagyon-nagyon hiányzik, ha nincs veled.

ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!