Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kollega fúr, beszól,...

Ha egy kollega fúr, beszól, és mindezt csak azért mert a vezető mellé áll, tehát valójában a vezető generálja a kollegák közti feszkot, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóltam fentebb, segítséget kértem, mert nagyon el van szállva a kollega, személyeskedik ha nála kell nyomtatnom pl(nekem nincs nyomtatóm), beszologat stb.

Erre a vezető meg passzív agresszív modszerrel őt védi.


Tehát azért bunkó mert megteheti.



jan. 23. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
rébuszos őrült
jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod máshogy megoldani akkor mirefel szólogat be? az nem a te hanem a vezetés hibája! Ha nő vagy akkor egy pofon a bunkóságamiatt, ha férfi vagy akkor el kell kapni a grabancát és a falhoz nyomni, hogy elgondolkozzon! Ha ezek nem mennek akkor szólj vissza te is, mert kötekedhetnéje/jük van! hát akkor add meg nekik!
jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De hq visszaszólok is a vitában ha megjelenik a vezető akkor az mellé áll.

Fejétől vérzik az egész.

jan. 23. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen munkhelyet el kell hagyni, de gyorsan!

Ha a főnök részrehajló, neked ott már nincs mit tenned.

Minél előbb hagyd ott a munkát és keress mást, mert csak nyírni fognak!

jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem feszkó generálás, hogy igazságot tesz a vezető egy vitában és az nem a javadra történik...

Vízautomatát kicserélték már?

jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem igazságot tesz hanem a szemelyeskedést pártolja.
jan. 23. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
A főnöknek nem az a dolga, hogy igazsàgot tegyen, nem az anyàd, apád és ne akarjon nevelni! Megalàznak, nem tisztelnek, felemelt fejjel, büszkén el onnan!
jan. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De a fonoknek tudnia kell csapatot vezetni iranyitani es nem feszkot generalni a tagok közé hanem elérni a hatékony csapatmunkát.

A főnökók csak dirigálni tudnak

De igazi vezetők a legtobbet kihozni az emberekbol.


Alap feladata a hatekony cégmüködes alapkövének egyike.

jan. 24. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes, amit írsz, de ennél a főnöknél ez nem működik. Ezért írtam azt, amit. Ez nem főnöki magatartás, hanem közönséges selejtes. Minden jót!
jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!