Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok a celebek képei...

Szoktatok a celebek képei alatt jópofáskodni?

Figyelt kérdés
Például felköszönteni őket, jó pihenést kívánni nekik, megdicsérni a kinézetüket stb.

jan. 24. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de én soha nem csináltam ilyet.


Viszont az különösen "tetszik" amikor lehozza valami hírportál vagy valami hasonló, hogy születésnapja vagy gyereke született egy világsztárnak (Nem is magyar) és akkor a poszt alatt úgy írogatnak oda az emberek, mintha az ismerősük lenne az adott sztár vagy valaha el tudná/fogná olvasni amit MAGYARUL írnak oda, egy olyan embernek aki nem is beszélni a nyelvet és valószínűleg hetente több száz posztban említést tesznek róla.

jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Sajnos az internet ennyire bomlasztja az agysejteket.

jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ismerősöknek sem írok ilyesmit, csak privátban és csak a közelieknek.
jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek a celebek. Ingyenélő senkik.
jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#3: Ne már. :D Nevetek, de amúgy elkeserítő.

Én magyar celebek képe alatt szoktam látni, mikor írják, hogy "jó pihenést, nagyon megérdemlitek már", "hol vetted a ruhád?" és hasonló írásokat. Illetve a sok szülinapi, névnapi köszöntést, amire sosem válaszolnak az ünnepeltek. Max ha egy másik celeb köszönti fel, arra szoktak reagálni.

Jó mondjuk rengeteg ismeretlen embernek válaszolni eleve képtelenség.


Köszi a válaszokat, mentek a zöldek!

jan. 24. 13:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem amúgy eszembe sem jutott sose ilyeneket írogatni celebek, hírességek képei alá. Az ismerőseim, közelebbi kollégáim, barátaim, rokonaim is üzenetekben köszöntöm fel, nem is kommenteltem még szerintem az ő dolgaik alá sem.

A maximum, amit a kedvenc hírességeim felé "csináltam" az a szülinapos, mérföldköves posztok szívezése volt.



#3 által említett jelenséget én is sokszor látom, sajnos, már egy jó ideje. Akkor is botlottam már ebbe, amikor a kommentek fordítása a FB által nem volt még opció.

Külön megér pár mondatot, amikor van valamilyen külföldi portál által lehozott cikk, amiben arról írnak, hogy x éve (!) született a pici, vagy épp x éve halt meg valaki. Aztán a magyar kommentek csak özönlenek, szerencsénk van, ha hiba nélkül, és az írásukból teljesen az jön le, mintha nem olvasták volna el/fogták volna fel, hogy nem mai cikk...

jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem
jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de nagyon elkeserítő sokszor ezeket olvasgatni, amikor pl egy egy sztármami, vagy híres celebnő alá írkálja a sok szintén gyerekes anyuka, hogy "jajj az én kisfiam is most állt fel, meg ilyen olyan szoptatós melltartót használunk mi is", mintha valakit am érdekelne. A másik véglet mikor a pasik írkàlják, hogy "egyetlen hercegnőm, csodálatos vagy, istennő vagy" aztán a profilképén meg ott van a feleségével, meg a gyerekkel a csávó.
jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!