Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed rólam? (Pétern...

Mi a véleményed rólam? (Péternek hivnak)

Figyelt kérdés

Sziasztok


28 éves fiú vagyok a szüleimmel lakom nagyon jó velük lakni egyébként nem ez a bajom, viszont 28 évesen eddig még csak 3 hónapot sikerült dolgoznom , minden rezsiköltségeimet fizetik a szüleim, az étkezésemre is az ebédemet a nagyszüleim fizetik.Több mint 3 éves nincs munkám !!! :( nem igazán tudom hogy mit szeretnék dolgozni, alig alig van elképzelésem :(

Nincs napirendem éjszaka facebook majd délig alvás sokszor:(

Más esetleg van ilyen hasonló helyzetben kivácsi lennék??

Vannak szociális beilleszkedési problémák szedek antidepresszánst is már pár éve:( szociális fóbia enyhe:(


nem tudom néha elkeseredek van mikor beülök egy sörözőbe kicsit le részegedek:(


Azért normálisabb válaszokat szeretnék úgy gondolom én felvállalom a kérdést , de azért sértő válaszokat nem szeretnék.



jan. 24. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ideiglenesen hasonló helyzetben vagyok (kb 1-2 hónapos időszak ez nálam), nem tanulok, nem dolgozom. (Amúgy mindkettőt fogom folytatni jövő hónaptól)


Első lépésként ki kéne találnod mit szeretnél dolgozni. Ehhez igénybe vehetsz egy szakembert, eljárhatsz állásbörzékre stb.


Minél hamarabb keress munkát. Az majd visz rendszert az életedbe. Persze máshogy is lehet, ha a szüleid boldogan eltartanak.


Nem szeretném leírni a véleményem. Gondolom amúgy ez csak trollkodás, de ha mégsem, úgyis azt gondolod magadról, amit én rólad. Írtad, hogy sértést ne írjunk, mást nem tudok.

jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
(n+1). mamahoteles ingyenélő nyomi vagy. Mit szóljunk ezen túl...?
jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Egy szakember mar kezeli. Itt az eredmenye,h eletkeptelen.
jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondolom, hogy belekényelmesedtél a mamahotelbe. A szüleid sem teszik jól, hogy ezt támogatják. Gyakorlatilag semmi nincs, ami motiválna a változásra/váltaztatásra.
jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha mi most véleményt mondunk rólad, akkor meg fog hirtelen változni minden? Vagy attól jobb lesz neked, ha itt mindenki le fog semmirekellő-zni?
jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy gáz mert felismerted a problémát (=nem dolgozol).


Számomra már ciki lenne ha ennyi idősen legalább alkalomszerűen nem dolgoznék.


Még nem találtad meg hogy mit is szeretnél dolgozni. Sokan nem találják meg elsőre az álmaik munkáját. A helyedben elkezdenek heti pár napot dolgozni tapasztalatszerzés céljából.

jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Érettségi utàn nem erdekelt semmi ami munkához kapcsolódik, nem talalok olyan munkat ami erdekelne olyat ahol nem utalnek dolgozni
jan. 24. 16:55
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

28 évesen fiúnak hívod magad - 🚩

28 éves korodra 3 hónapot dolgoztál és nem látod a problémát azzal, hogy egy élősködő vagy - 🚩🚩🚩

Képtelen vagy önkontrollra, önfegyelemre - 🚩🚩🚩

Nem írtál magadról egyetlen pozitív tulajdonságot sem, elhiszem, hogy biztos abból is van, de a fentiek fényében igazából teljesen mindegy.

jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Barátnőd van?
jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Jajj, Peter.

Annyira mihaszna vagy.

Ha meghalnak a szüleid mi lesz veled?

jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!