Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják sokan hogy...

Miért csinálják sokan hogy befurakodnak az ember elé majd utána meg lassan szüttyögnek?

Figyelt kérdés

Először is:

- értem a logikát, ha valaki furakszik hiszen siet valahova

- értem a logikát, ha valaki ráérősen andalog, hiszen nem kell sietnie sehova


De azt nem értem, hogy mi a logika mögötte amivel napi szinten találkozok: az illető futva, nyomakodva igyekszik elém kerülni, ha sikerült akkor pedig behúzza a féket, megáll, bámészkodik, csiga tempóval poroszkál… legjellemzőbb járműről való leszállásnál vagy mozgólépcsőnél.

Ha siet, akkor miért lassít le előttem? Ha nem siet, akkor minek furakszik be elém?

Mi ennek a célja, értelme?


jan. 25. 16:55
 1/6 anonim válasza:
Unatkozik, és azzal szórakoztatja magát, hogy bosszantja a többieket.
jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma jártam így. Orvosi rendelő, egy idős néni kérte, engedjem előre, mert siet és csak gyógyszert akar íratni. Aztán bent volt 3/4 órát és utána még legalább 5 percet dumált úgy vissza, hogy már félig nyitotta a rendelő ajtaját és fogva a kilincset magyarázott, hogy a Juditkával is mi van...
jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert onnantól ráér, hogy megvan a "pozíció". Tipikusan a vének csinálják ezt.
jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem a kedvencem amikor sorban állás van és elkezd mellémállni, meg úgy mozdulni, hogy ha nyílik a másik kassza, vagy bármi akkor kilőhessen mögülem.


Másik kedvencem amikor buszra vártam, a néni még sehol nem volt. Direkt azért mentem korábban, hogy elől lehessek a sorban. Jött a tolakodós néni, kettőnk között állt meg az ajtó én pedig mint sorban első elkezdtem felszállni. A néni meg elkapta a kapucnimat és elkezdett teljes erőből húzni vissza úgy, hogy majdnem hanyatt vágtam magam. Ne egy kedves mamit képzeljetek el, hanem egy ilyen szovjet Babuskát.


Megfogtam a kezét és úgy kicsavartam, hogy felordított, ott helyben közöltem mindenki előtt, hogy ha még egyszer rángatni mer eltöröm a kezét. Senki nem mert megnyikkanni sem.

jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben vidéken is azt láttam, megjön a sofőr, nyitja az ajtót az addig vidáman beszélgető mamák elkezdik egymást rángatva, ütlegelve támadni a busz ajtaját. A sofőr leszállt egy cigit elszívni.


Konkrétan verték, cibálták egymást anyázva. Aztán ahogy mindenki felkerült és elfoglalták a helyüket, csicseregtek tovább mintha mi sem történt volna. Komolyan mondom azt hittem megrendezett jelenet.

jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak addig volt fontos nekik a dolog, míg eléd nem kerültek.

Kocsival szoktunk így járni, de hihetetlenül sokszor. Kivág elénk egy másik, de rendesen rá is kell fékezni, majd szuttyog, jobb esetben, 30-35-tel...


Szerintem puszta énközpontúság, hogy neki áll a világ, neki még ezt is szabad, ő megteheti. Vagy türelmetlenség és nemtörődömség is.

jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!